Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadnék nyugdijasként...

Örökbefogadnék nyugdijasként egy 4-5 éves csivavát. Mindig velem lenne, autóval vinném magammal, de mi lenne, ha pl. kórházba kellene mennetek? /Nem kell!/ Ahol vigyáznának rá, az nagyon drága, család kizárva! Voltak már kutyáim.

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 07:17
 1/7 anonim válasza:
96%
Otthon is lehet hagyni és megkérni egy ismerőst, barátot, szomszédot, hogy naponta egyszer menj át a kutyához és etesse meg, esetleg vigye el sétálni.
2020. okt. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ez ilyen. Jóban kell lenni a szomszédokkal, akkor ők is jól fognak hozzáállni a dologhoz. Esetleg barátok, ismerősök akik viszonylag közel laknak és megoldható lenne nekik a mindennapjaikban egy kis kutyázás ha kórházba kerülsz. Ha nagyon nincs senki, akkor akitől hozod a kutyát menhelyről velük maradj kapcsolatban.
2020. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Kutyapanzió is szóba jöhet.
2020. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kutyas baratom mar vallalta, hogy ilyen esetben termeszetesen szamithatok ra es viszont is igy gondolom.

Arra az esetre ha meghalnek, arra viszont azt kertem, hogy a kutya oktatojanak vigyek oda a kutyát es az oktatosrac szerezzen neki alkalmas gazdit. Termeszetesen a oktatóval meg van beszelve :)

2020. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer egy hétre kellett távol lennem a kutyámtól, ezért a (számomra) legmegbízhatóbb barátomat kértem meg, hogy gondozza a kutyust. Kapott kulcsot, számára elérhető helyre raktam a kaját, és megkértem őt, hogy minden nap menjen át etesse meg, foglalkozzon vele.

Természetesen minden nap ment, és bár én nem kértem, de képet, videót is küldött a kutyusról napi szinten, és úgy láttam, hogy jól érzi magát.

Annyi probléma volt, hogy a szomszéd néni azóta is mondogatja nekem, hogy ne engedjem be a srácot, mert feltöri a zárakat, ellopja az értékeket stb. Szerintem ez a félreértés abból születhetett, hogy egyszer a néni unokájának összeakadt a biciklije az övével, mert a gyerek olyan szerencsétlenül rakta le a bicikli tárolóba, és a barátom azt mondta neki, idézem: "Ha nem rakod arrébb a biciklit, akkor el fogom törni a küllődet". Bár tényleg félreérthető volt a mondat, de a barátom pusztám jó szándékból mondta, mert úgy beleakadt a lezárt bicikli az övébe, hogy sérülés nélkül biztos nem bírta volna kiszedni. Szóval a barátom csak azt akarta, hogy a gyerek biciklijének ne legyen baja.

2020. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer utaztunk el, de arra az idore megkértük a felesegem unokahugat, hogy arra az idore koltozzon oda hozzank.

O is orult mert korlátlanul bulizhatott es mi is megnyugodhattunk mert tudtuk jo kezekben vannak az otthoni dolgaink.

2020. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sok használható, átgondolandó választ kaptam, nagyban segítettetek! HÁLA és köszönet! Stay safe!:)
2020. okt. 31. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!