Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt vagy hibernál?

Meghalt vagy hibernál?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon a család hörcsöge egyszerűen nem mozog, fekszik, puha a tapintása nem látom, hogy mozogna. Kivettem, de nem reagált. Észrevettem, hogy néha előre tolja fekve a fejét és kinyitja a száját. Remélem értitek. Most ment el 5kor éjszakára anyukám nem tudok mit csinálni. Szerintetek halott?
2021. jan. 12. 17:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nem lehet tudni. Lehetett valamilyen örökletes betegsége, vagy ehetett valamit. Ritkán, de lakásban tartott állatok is kaphatnak kívülről halálos kórokozókat, hiszen az ember beviheti. Látatlanban senki nem fogja tudni megmondani.

Viszont büszke lehetsz magadra, amiért törődtél vele és megpróbáltál segíteni rajta. Nem rajtad múlt, hogy nem sikerült.

2021. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!