Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom lába alatt...

A tengerimalacom lába alatt van egy nagy seb, folyton kaparja, lehet ezzel tenni valamit?

Figyelt kérdés

3 napja vettem 2 nőstényt. Nem rég vettem észre, hogy az egyiknek a lába alatt van egy vágás. Eleinte úgy voltam vele, hogy biztosan begyógyul, de mára teljesen kikaparta körbe, a szőr is eltünt. Elég csúnya, vérzik is.


Holnap viszem doktorhoz, de mivel hátsó lábbal kaparja, nem hiszem, hogy fog tudni vele kezdeni valamit kenegetésen kívül.


Másnak volt hasonló? Valahogy meglehet ezt gyógyítani?



2021. jan. 13. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
2 nőstény?! Nem mondták hogy külön kell tartani?
2021. jan. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első hülyeséget beszélsz.

Meglehet gyógyítani, kend le betadine-nal amíg nem mentek dokihoz

2021. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is szögezzük le, hogy a tengerimalac társas lény, és a nőstények igenis nagyon jól ki tudnak jönni (persze ahogy a rendkívül szociális ember sincs mindenkivel jóban, nagyon ritkán itt is vannak kivételek, de én még nem találkoztam ilyennel). Amerikában, is 15-20 fős csapatokban élnek, amiből csak egy hím.

Szerintem egyenlőre fertőtlenítsd le a sebet, hogy ne kapjon fertőzést, figyelgesd. Holnap a doki, többet fog tudni mondani, mint mi itt látatlanban.

2021. jan. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Adott szurikat meg tablettát viszketés ellen a doki. Úgy néz ki minden rendben lesz, köszönöm a válaszokat.


A két nőstényről szólva, eddig csak egyszer verekedtek, azóta nem volt bunyó, úgy látom kialakult köztük a rangsor.

2021. jan. 13. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!