Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Degu vagy hörcsög? (bövebben...

Degu vagy hörcsög? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Melyik a barátságosabb, kedvesebb, könnyebben megszelidíthető?

Ti melyiket választanátok?


2010. aug. 14. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dedu. Jobban kézhez lehet szoktatni és hallgat a nevére.
2010. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*degu bocs
2010. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mivel degum nem volt még a hörcsögöt választanám.Szerencsére az én hörim nyugodt volt,és nem harapdált!egy barátnőmnek voltak degujai,de azok csak ugy magukkal voltak el..A höri szerintem könnyebben szelidithető!
2010. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
degu....
2010. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van most. A degut választanám, jobban figyel rád, és iszonyat aranyos tud lenni. Persze sokat kell vele foglalkozni, egy helyen ahol nem foglalkoztak velük, egyik csúnyán megharapott...
2010. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hörcsög
2010. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is a degut ajánlom. Nekem volt egy, sajnos nem olyan régen meghalt. Sokkal aranyosabb, jobban lehet tanítani, jókat lehet rajta mosolyogni. És kevésbé büdös a hörcsöghöz képest.
2010. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is a degura szavazok...
2010. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Degum is volt és hörcsögöm is. A degut válaszd, sokkal barátságosabb. A hörcsögöt nem tudtam kézbe venni, mert kibújt. A degu pedig 2 lábra állt, h vegyem ki és úgy forgatta a fejét ahol szerette volna, hogy vakargassam :)Nem is kellett szelídíteni, 1x beraktam a kezem és csak úgy rámászott.
2010. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A deguból muszály 2-t vagy többet venni mert belepusztul a magányba! a deguk cukorbetegek nem ehetnek cukrosat ... de én is a degut választanám :) /az is van / Olyan aranyosak odajönnek a ketrechez és simogatást kérnek :) azért harapnak még de nem erősan csak megkóstolnak xD
2010. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!