Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tisztelt Törpenyulasok!...

Tisztelt Törpenyulasok! Hogyan lehetne visszaszoktatni az ivartalanított nyuszit arra, amit korábban már szépen tudott, hogy a helyére végezze a dolgát és nem az egész lakásban?

Figyelt kérdés
2 éves ivartalanított nőstény aki az ivartalanítás előtt és közvetlen utána is szobatiszta volt, de kb fél éve nem a nyuszi wc.ben végzi a dolgát.
2015. júl. 5. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már fél éve ezt csinálja nem tudom még újra lehet-e tanítani,de én ezt csinálnám: ha kinn van ès odapottyant egy adagot,hangosan rászólnék megfognám visszaraknám a ketrecbe,hogy összekösse az ok okozati összefüggèst-ha kinn kakilok bekerülök a ketrecbe. Ezen kivűl a kakit tedd be a nyúl wc-be mindig...talán müködik én így szoktattam a nyulamat a wc-re :-)
2015. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2015. júl. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!