Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A 2 FIU DEGUM NÉHA BEGOLYÓZIK....

A 2 FIU DEGUM NÉHA BEGOLYÓZIK. Kiengedem őket elvannak utána 5 perc mulva verekednek de ugy hogy egyik megsérül. Most például az egyik lábát feltartja és vérzik :S:S miért csinálják ezt? Amugy ketrecben meg alszanak együt stb. :|

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 22:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Mostis :S egyiket bezártam ( a sértültet) a ketrecben pihenni kicsit aztán kiveszem kiengedem ,össze találkoznak és hullik a szőr össze vissza :|| nem értem :'( a sértült már menekül a másik elől..
2010. aug. 14. 22:15
 2/10 A kérdező kommentje:
mmegin nem értem.. aki bevan zárva elkezdett cincogni és a másikkal szagolgatták egymást a ketrec közt.kinyitom, bemászik a másik és most szagolgatják egymást...
2010. aug. 14. 22:18
 3/10 A kérdező kommentje:
a sebesült most lefeküdt és cincog halkan.mibaja???:S
2010. aug. 14. 22:20
 4/10 anonim válasza:
72%
Alapból ott kezdődik, hogy nem szabad őket szétválasztani! Ki kell hogy alakuljon ki a vezér! Amíg ez nem történik meg (mert nem hagyod) addig ilyen komoly bunyók lesznek! Nekem már rég kialakult, és nagyobb bunyók ritkán vannak! Egész nap össze vannak bújva, néha verekszenek, mikor ki vannak engedve a lakásba, akkor együtt mennek mindenhova!
2010. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Dominálnak 1mással ha kiengeded őket az 1 új terület és azért megbunyoznak,és az erősebb jelzi h ő az alfahím :D

nekem 2 nőstény degum volt azok is volt h összeverekedtek,de amikor kiengedtem őket akkor ott voltam én is előszőr és úgy mászkáltak,ha összekaptak akkor odacsaptam,és tudták hogy hol a helyük,nem volt gáz.A 2 csaj előtt nekem is volt 1 fiú degum egyedül,őt is terrorizálta 1 másik hím degu azért került hozzám. Szerintem domináld felül a nagyobbikat vagy válazd el a 2-t egymástól,vagy külön külön engedd ki :D más ötletem nincs ha mind2-t meg akarod tartani

2010. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Valószínűleg nem bírják egymást. Rakd őket külön ketrecbe!
2010. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
az 1. hozzászólónak igaza van,de ezek nagyon elfajulhatnak,az enyémnek pl hiányzott az 1ik füle... szal azért lehet őket befolyásolni. előző voltam
2010. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
előző előtti -_-
2010. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szétválasztani biztos nem fogom mert tavaj már eljátszottam és a degu.hu-n mondták hogy nem szabad ilyet ,mert azok a deguk akik egy alomból vannak azokat szétszedni nem szabad. Csak annyira rossz nézni ahogy verekednek. Nálunk volt ennél brutálisabb pl amikor az egyiknek leszakadt az egyik ujja.. most alszanak együtt szoval oké de biztos vagyok benne hogy ilyen máskor is lesz.Köszönöm a tanácsokat!
2010. aug. 14. 22:50
 10/10 anonim válasza:
van 1 jó oldal guglizz rá "Miskolci Deguklubb" vagy vmi ilyesmi az a legjobb degus oldal ,és van 1 szakértő csaj aki tanácsokat is ad e-mailen.
2010. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!