Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögeim már több mint...

A hörcsögeim már több mint egy hónapja együtt vannak(nõstény,hím),de még mindig nincsenek kölykök(A nõstény idõsebb a hímnél,nagyobb termetû)És nem tudom eldönteni, hogy a hörim vemhes-e, vagy csak dagi. Az normális h még mindig nincsenek kicsik?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 14:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
nem kellene hozzáértés nélkül szaporítani.
2021. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán ugyanahhoz a fajhoz tartoznak? Csak mert írtad, hogy a nőstény nagyobb, mint a hím.

Miért akarsz szaporítani? Ki állapította meg a nemeket?

2021. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tisztában vagyok vele de tudtommal az átlag így kezdi mellesleg már egy néhány éve vannak hörcsögeim de a szaporítást most kezdem, igen.

Tenyésztõi oldalakat is többször átolvasok, utánajárok és ismerõseim is vannak akiknél voltak kicsik.

És tudtommal ez az oldal arra van, hogy segítsenek és nem arra, hogy kritizáljanak!

Választ szeretnék kapni és nem szemrehányást! Köszönöm.

És fészek szerûséget is építettek. De kicsiknek nyoma sincs!

Erre szeretnék választ kapni és ha nem tudsz segíteni, akkor NE ÍRJ SEMMIT!!! Én kis segítséggel is beérem csak valaki SEGÍTSEN.

2021. jan. 23. 14:30
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Normális igen. Nálunk 2 hónap egybe zárás után születtek. Kb 2 hét a vemhesség.
2021. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen! Mind kettõ dzsungi csak az már nem fért bele a kérdésbe. És helyben megállapították a nemüket.
2021. jan. 23. 14:35
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
De ez a koruktól is függ. Előző voltam.
2021. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom a házi tenyésztést. Pláne, ha csak egy nőstényed van. Nálunk anyám évente több almot leelletett a tengeri malacával, hogy darabját 2000-ért elsózza valahová. Nagyon rozoga szerencsétlen nőstény így öreg korára. Teljesen kikészítette a sok vemhesség.

Macskáknál is nem véletlenül kell(en) minimum 8 hónapot kihagyni. Pedig ők is ellhetnének 4-5x egy évben...

2021. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem értem mit jelent az ,,elõzõ voltam".

A nõstény másfél éves sincs, a hím pedig fél éves.

2021. jan. 23. 14:40
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A nőstény másfél éves? Normális vagy, hogy ilyen idősen akarod tőle az első almot? Ez olyan, mintha egy 60 éves nő életében először szülne...


Sok-sok oldalt olvass még, inkább legyél hivatalos tenyésztő, mintsem szaporító. A hörik honnan vannak?


A Smallsteps hamstery oldalát olvasd át,tekintve, hogy ő az egyetlen tenyésztő Magyarországon. Ha te is bele akarsz kezdeni a tenyésztésbe, először vele beszélj.

2021. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező ez amit te szeretnél ez nem tenyésztés hanem szaporítás.


A dzsubgijaid nem dzsungik hanem hibridek.


Pár darab tisztavérű dzsungi van az országban csak.


Ha szeretnél tenyészteni, alaposan nézd át a genetikájukat, meg minden fontos információt mint pl. a helyes tartás és ivarzás. 2 hónapig együtt lennie 2 hörinek konkrétan kínzás.


Szerezz be külföldr megfelelő tenyészállatokat, de előtte tanulj sokat, nem elég a neten olvasgatás, hanem ehhez szakmai képzettség kell, vagyis minimum egy tanfolyam.

2021. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!