Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a hörcsögömnek?

Mi baja a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapos

Este még rohangált, kerekezett, most meg reggel óta alig mozog, nem akarja kinyitni a szemét

Tettem elé egy cikk almát, annak felét megette, megivott fél kupaknyi vizet és csak fekszik

Meleg a teste és lélegzik is de ha elindul akkor úgy vonszolja magát és alig tud mozogni, enni inni nem akar többet, csak fekszik

Ha a tenyerembe teszem akkor megpróbál mászkálni de eddig nem ilyen volt, ha felvettem elkezdett harapdálni meg szaglászni és futkosott

Mit csináljak vele?


2021. jan. 25. 10:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz.
2021. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Egzotikus állatorvos, minél hamarabb, ha azt akarod, hogy túlélje!

Nem azért nem szaladgál, mert nem akar, hanem azért mert nem bír. Már haldoklik.

2021. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha meleg a teste lehet, hogy lázas. Minél előbb vidd el állatorvoshoz.
2021. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Te mit tennél, ha nem bírsz enni, inni és nem tudsz mozogni,mert annyira szrul vagy?

Ugyanazt kell tenni bármilyen állattal is: orvoshoz menni.

2021. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak a jó dokiknak a listája:


[link]

2021. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Szombathelyi vagyok, itt senki nem foglalkozik vele

Volt már hörcsögöm, tapasztaltam

Megkértek hogy ne is vigyem mert nem tudnak vele mit csinálni

2021. jan. 25. 11:27
 7/21 A kérdező kommentje:

Megnézte az állatorvos de azt mondta nem lehet vele mit tenni

Nem altatták el mert valamennyi esélye még van, de egyre rosszabbul néz ki, folyik a nyála és egy csepp vizet sem akar inni, fáj neki még a levegővétel is

Lehet jobb lett volna ha altatják, szörnyű nézni hogy fájdalmai vannak egy ilyen pici állatnak és nem lehet rajta segíteni

Köszi mindenkinek aki válaszolt

2021. jan. 25. 17:09
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
De mitől van ilyen rosszul ? :( Nagyon nagyon sajnálom :( Az altatás lehet tényleg jobb választás lett volna :(
2021. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi történt

Mindig tiszta volt a ketrece, mindig tiszta forgácsot kapott, a vizet is rendszeresen cseréltem

Tegnap még evett ivott rohangált, most meg itt ülök és hallom hogy alig tud levegőt venni

Nem tudom mit tehetnék érte

2021. jan. 25. 17:26
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos azt mondta van esélye, akkor valamivel kezelte is, nem? Nem mondott semmit, hogy mit tehetnél vele? Mert nekem nagyon gyanús lenne, ha az orvos annyit mondana, hogy van esélye, és kezelés, tanács nélkül visszaadná a hörcsögöt.

Nagyon sajnálom, remélem igaza van a dokinak, és van esélye.

2021. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!