Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacunk beteg, de...

A tengerimalacunk beteg, de nincs pénzünk állatorvost hívni? Mit csinálhatunk?

Figyelt kérdés
Napok óra nyüszít, néha visít szegény és úgy vettem észre a lábát emelgeti ilyenkor, azt hiszem csonttörés lesz :S Már nem nagyon tud mozogni se :( Mit lehet ilyenkor tenni? Sajnos az a helyzet, hogy most elég rosszul állunk anyagilag, kaját azt még pont tudtunk nekik venni, de nem tudunk hozzá orvost hívni, mert nincs rá pénzünk :'( Adhatunk neki Algopyrint amíg meg lesz a pénz az orvosra? Vagy mit tehetünk ilyenkor? Légyszí gyors választ írjatok! köszönjük :(
2010. aug. 16. 15:46
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Az internetet nem a szüleim fizetik és nem is én! És hirtelen csúsztunk le ennyire anyagilag, nem kérünk több ilyen kommentárt, képzelhetitek nekünk milyen érzés! :( Megpróbálkozunk az algoryinnel mindenesetre! Szerintem holnap meg lesz a pénz, csak nem akarom, hogy szegény este szenvedjen :(
2010. aug. 16. 16:00
 12/26 A kérdező kommentje:
Elhihetitek én is ezer ilyen kérdést olvastam és amikor írták a pénzt én is mindig kiborultam és ugyanazt mondtam amit te, de tényleg nagyon hirtelen fogyott el a pénzünk, erről most nem írnék itt, nem hittem, hogy velünk is megtörténhet:S :(
2010. aug. 16. 16:01
 13/26 A kérdező kommentje:
Eddig normálisan tudtunk nekik mindent venni, csak most vagyunk bajban :(
2010. aug. 16. 16:02
 14/26 anonim ***** válasza:
Itt le van írva, hogyan kell fecskendőből etetni-itatni: [link]
2010. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a fecskendőt! Köszönöm szépen mindenkinek a gyors választ!
2010. aug. 16. 16:08
 16/26 A kérdező kommentje:
Fecskendő nincs! Az jó ha az itatójába egy kevés algopirint szórok és azt próbálom meg itatni vele? Ha igen mennyi vízbe rakjam?
2010. aug. 16. 16:11
 17/26 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Ha közel laksz én kezembe veszem a malackát meg gyógyítatom!:) És vissza mehet hozzád!:)

2010. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Miért talán orvos vagy?
2010. aug. 16. 17:57
 19/26 anonim ***** válasza:
49%
Szegény malacka!!!
2010. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos de ismerősöm anyukája az! És nekem olcsóbban meggyógyítja az állataimat!:)
2010. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!