Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a Süninek?

Mi baja lehet a Süninek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Utóbb észrevettem, hogy a sünim (kb. 7 éves) nem összegömbölyödve alszik, hanem az oldalán fekszik, mint ahogy a kutyus alszik, a szája van amikor nagyon nyitva van, és van amikor picit, kilóg a nyelve, egyszer kétszer látom, hugy nagyokat lélegzik, de alig vesz levegőt.

Afrikai fehérhasú törpesün egyébként. Kisfiú. A lábait már úgy húzza maga után, fogalmam sincs mi történt vele, azt tudom, hogy van náluk egy ilyen csont betegség, vagy micsoda, lehet azért húzza a lábait, viszont tegnap még normálisan aludt.

Lehet hideg van neki. Most kicsit hajszárítóval melegítem, hátha az segít...

Szerintetek mi lehet a baja? Köszönöm!



2021. febr. 15. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Az a baja, hogy látod hogy beteg de nem vitted orvoshoz.


Szóval süni a hordozóba be és irány vele egy egzotikus szakvégzettségű orvoshoz.


Dokinál süni megvizsgál, te fizetsz és süni jobban lesz.


Ennyire egyszerű.

2021. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el állatorvoshoz.


Régebben én is mimdig itt kéetem segítséget hogy vajon mi baja lehet a kutyusomnak, DE


Nem szabad kockáztatni a szeretett állatkánk életét pár ezer forint orvosi vizit miatt.


Keress egy jó dokit és ő segíteni fog.


Ne a neten olvasgass, mert mimdenféle zagyvaságot lehet találni.


Üdv. :)

2021. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Fogságba 4-7 év élletartamot olvastam. Lehet, lassan búcsúzni kell :(
2021. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

3as!


Ne mondj ilyet a kérdezőnek.


Az én kutyám 11évesen átesett egy teniszlabdányi emlődaganat műtéten és azóta is egézséges.


Nem mindig az átlagéletkort kell nézegetni, hanem fel kell keresni egy hozzáertő állatorvost és legalább tanácsot kérni!


Útálom azt ha valaki egy idősebb állatra ráhagyja a betegséget, hogy hát úgyis már öreg.


Ha így is van, legalább a saját lelki békénkért, mutassuk meg a dokinak.

2021. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Ezt az eledelt, mait adok neki, úgy pár hónapja adom, és egy hete vettem új csomagot belőle, mert az előző elfogyott.

Nekem nagyon mérgezésnek tűnik.

Nagyon nem esik jól, hogy ezt kell mondanom, de vér folyt a szájából, mint amikor egy állatot megmérgeznek, mert még a viselkedése is olyan volt..


Édes pici szívem mai napon eltávozott az élőktől... :(

2021. febr. 15. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.

Őszinte részvétem! :(

2021. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért mondom, hogy fel tudjon készülni erre az eshetőségre is. Az, hogy nem veszünk tudomást egy tényről, nem segít. Nem rosszból írtam, csak tudom, hogy hosszú távon jobb, ha szembenézünk az elkerülhetetlennel, és búcsúzunk.


Altattam már el macskámat, mert 100% ra elpusztult volna. Neki így volt jobb...ott voltam végig vele, d3 el kellett engednem. :(


Persze a süni élhet 15 évig is, de a tények makacs dolgok. Rosszindulat bennem tényleg nem volt.

2021. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom.
2021. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!