Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez a ketrec jó...

Szerintetek ez a ketrec jó süninek?

Figyelt kérdés
A rácstávolság nem nagy? [link]

2016. szept. 10. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nekem van tenyésztő ismerősöm és ők már pár hónapja nem ajánlják a ketrecet, mert előfordulhat, hogy a süni halálát okozza(felmaszik es sokszor leesik egymás utan, vagy beakad a laba és eltori valamilyet stb).. Nem mondom, hogy minden napos, de ezek miatt ok inkább a terráriumot javasolják. Egyébként a mérete a ketrecnek teljesen jó :)) mondom, nem vész madár akarok lenni, csak történtek már balesetek
2016. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) tudom hogy sajnos történhet ilyen de nekem a ketrec szimpatikusabb és ha isten ments ilyen történne vész tartalékra van itthon egy ideiglenes 90x50es terrárium :D és a tenyésztő ismerősöd melyik megyében lakik?már hetek óta keresek szabolcs megyében vagy esetleg még debrecenbe de nem találok :/
2016. szept. 10. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó.A terráriummal az a baj, hogy az nyáron egy égő katlan.
2016. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jó :) Ha elfogatsz egy tanácsot, akkor amég a süni túl fiatal a futókerékhez kartonnal vagy valamivel körbevonod az elsó rácsokat, hogy ne tudjon mászni rajta. Ha már lesz kereke, akkor teljesen le szoktak szokni a mászásról, mert le tudják vezetni az energiájukat :)

Meg amég kicsi a süni, addig elképzelhető hogy átfér a rácson

2016. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D valaki nem ismer eladó sünit az előbb megemlített környéken?
2016. szept. 10. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:

debrecenben nem tudok tenyészőt. kereskedést tudok csak, az epetben meg a tropical fishben kaphatók.

de megértem,hogy inkább tenyészőtöl vennél..

2016. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze.
2021. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!