Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ilyen aranyosak a...

Miért ilyen aranyosak a törpenyulak?

Figyelt kérdés
Nem tudok betelni velük, a kis pofi, a fülecskék, a puha test, a nózi, a mancsocskák a pompom farkinca.... Kár, hogy nincs kutyatermészetük. Nem szeretnék nyuszit mert nem barátságosak de órákig tudom nézegetni őket

2021. márc. 5. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Sok foglalkozas mellett baratsagosak, sőt trukkoket is kepesek megtanulni, ahogy a szobatisztasagot is, nemelyik nagyon is igenyli a babusgatast, a gazdi közelségét. Inkabb a macskakhoz hasonloak, vannak nagyon cuki, bujosak, meg van köztük nehany maganak valo seggfej is, akit inkabb hagyj beken mert harap, karmol. Mas mas szemelyiseguek.
2021. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy nem barátságosak? Csak foglalkozást, törődést igényelnek. A ragaszkodásukhoz, bizalmukhoz idő kell és sok türelem. Nekem volt nyuszim. Nagyon ragaszkodott. Az ölemben ülve nézte a TV-t. Simogattam, vakargattam. Olyan volt, mint egy cica. Jött utánam a lakásban. Játszott labdával (puha plüss) és volt egy plüss játéka, amit behuzigált mindig a ketrecébe. Nyalogatta az ujjamat. :) Ja, és reggel "hisztizett", amikor látta, hogy dolgozni indulok...
2021. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt cáfolnák hogy nem olyan barátságos mint egy kutya.


Az én nyuszim követeli a simit addig piszkerál amíg nem simizem, sőt meg is csíp ha abba hagyom.


Ki kell fogni egy olyan egyedet amelyik barátságos. Nyúlmentésnél megtudják mondani a nyuszi személyiségét így nap kap a gazdi zsákba macskát

2021. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!