Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam le a görimet...

Hogyan szoktassam le a görimet a harapásról? Értelmes válaszokat légyszi.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha höriről van szó, nem hiszem hogy letudnád őket szoktatni.
2010. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam hogy rá kell fújni a fejére ha harap, ütni nem szabad!
2010. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xXxOoOxXx ***** válasza:
Nem tudom, mi óta van nálad, mennyi idős? Nekem nem rég lett két degum. Még nem voltak kézhez szokva, és bizony megharaptak.:S Lehet, hogy még nem szokta meg a helyét, ha nem rég került hozzád. Nekem azt javasolták, hogy egy kis étellel a kezemben közeledjek felé és ha odajön érte, akkor már jó úton haladsz. De ha még elmenekül, akkor próbálkozz újra és újra.;) Kitartást és türelmet!:)
2010. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xXxOoOxXx ***** válasza:
Szerintem nem hörcsögre gondolt a kérdező, hanem görényre. De ha hörcsög, akkor szerintem nála is beválik az általam leírt szelídítési módszer.:)
2010. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán picit értelmesebb választ adhatok mint az első.

Az én görim is nagyon harapott, de aztán, hogy minden nap törődtem vele, megismert, és egyáltalán nem harapott. De ehhez kellett 2 hét legalább. Szerintem leszokik a Tied is a harapdálásról. De viszont, mások menekülnek a göri elől, mert mindenki mást viszont megharap. Kitartás!

2010. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
H megharap pöccints egy picit az rrára,emeld fel a grabancánál fogva,fordítsd szembe magaddal,mond neki nyomatékosan hogy Nem szabad!Rossz voltál!!Aztán ne tedd le,mert akkor rájön hogy ha mgharap elengeded.Egyébként ha kesztyű van rajtad akkor lehet arra indul be és azért harap meg.Nekem is ez volt.
2010. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!