Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam le a nyuszimat...

Hogy szoktassam le a nyuszimat a harapásról, bútorrágásról?

Figyelt kérdés

Néha rájön a bolondóra és belénk harap,máskor meg bújik és tök barátságos...ez mitől lehet?

És újabban az egyik szék lábát és a távirányítót is megtalálta.

Hogy szoktathatnám le ezekről??

Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2011. máj. 2. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nehéz lesz xD Ez nem kutya
2011. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha harap, az azért lehet, mert ivarosodik. Ilyenkor lesznek kicsit agresszívek. Erre az egyetlen megoldás az ivartalanítás. Neki is jobb lesz, neked is. A bútorrágással kapcsolatban sajnos rossz hírem van: sosem fog róla leszokni. Mindig meg fog rágni mindent, ezen nem lehet változtatni.
2011. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is van nyuszim, kan és néha megharap de csak játszik és nem is harap erősen csak úgy mintha megcsípne ... jah és nincs ivartalanytva ... a rágásról én is le szeretném valahogy szoktatni de nemtudom hogyan....telefon töltőmet szétrágta, nootbook töltőt XD
2011. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nekem valószínűleg nyugodtabb nyuszim van. Amikor rágta a tapétát vagy a bútoraim sarkát, rászóltam, volt eleinte, amikor nem hagyta abba, kicsit lenyomtam a fejét. Most már csak azt rágja, amit estére bent hagyok neki a ketrecben.

Nem hinném, hogy nem lehet a nyulakat ilyen szinten megnevelni, dehát valakinek a kutyájánál sem megy, mert azt hiszi lehetetlen..

2011. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Janzi nincsen igazad. Nekünk is volt nyuszink. Láttam én is mit csinált. csak ugy poénból elkezdtük pohárból itatni,(egyik kezedben van a nayúl ülő helyzetben a combodra támsztva a másik kezedben pedig apohár)éd lrzokott erről. :)
2011. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!