Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kis állatot tudtok...

Milyen kis állatot tudtok mondani ami jó szobába meg ketrecbe vagy akváriumba?

Figyelt kérdés

Hal,

kutya, = van

macska, = va

Teknős, = drága

hörcsög, = véletlen kimászik akkor szétrág mindent

tengerimalac, véletlen kimászik akkor szétrág mindent

Vadászgörényen kívül.? = nem engedik


2010. aug. 18. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha a hörcsögöt terráriumban tartod,nem valószínű,hogy kimászik.Az enyém 2 és fél évet élt,egyszer szökött ki,de semmit sem rágott szét.Ugyanez vonatkozik a tengerimalacra is,habár azt inkább ketrecben kéne tartani!

Szerintem a halat válaszd!:)Csendes,nem szökik ki.

2010. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem tarts rákot. nem drága, nem büdös, kimászhat de nem rág meg semmit és nem vág el.
2010. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb a sziámi harcoshal. ez a hal nagyon szép, kizárólag egyedül lehet tartani, és nem kell hozzá semmilyen különösebb felszerelés, csak egy kisméretű akvárium. ez a hal az ázsiai elárasztott rizsföldeken őshonos, ahol a szürke vizekben él. azért ilyen szines, és azért van olyan nagy uszonya, hogy jól lássa a nőstény. viszont a nagy uszony miatt lassan és nehezen úszik, tehát vízforgató, szűrőberendezés nem kell az akváriumába. mivel a vize nem szűrhető, ezért max 10 literes tartályban kell tartani, aminek a vizét cserélni kell. nem baj, hogy ilyen kevés a vize, mert nem az a nagyon úszós fajta, ráadásul labirintkopoltyús, tehát a légköri oxigénből is tud lélegezni (pipál), csinos hal, viszonylag igénytelen (szárított szunyoglárvát szereti, naponta- kétnaponta kell etetni pár szállal, hogy ne hízzon el, ugye, keveset mozog:)), ja az akváriumra kell fedő, mert kiugorhat.
2010. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!