Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet hörcsögöt rakni ilyen...

Lehet hörcsögöt rakni ilyen akváriumba?

Figyelt kérdés
Ilyen akváriumom van: [link] [link] (még lehet, hogy nagyobb is.) Lehet ilyenbe egy nagyobb méretű hörcsögöt rakni? (olyat szeretnék ami egy kicsit okosabb pl. hallgat a nevére stb.)
2011. okt. 31. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet beletenni, de azt ne várd, hogy okos legyen.

A hörcsögöket nem lehet idomítani.

2011. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először: akváriumba ne rakd, mert megfullad. Az akvárium az, amibe víz van. Te terráriumra gondolsz.


Másrészt ne rakd ilyenbe, mert elég rövid időn belül meg fog halni - nem szellőznek jól a terráriumok, a hörcsög pisijének pedig ammónia-szaga van.. Képzelheted milyen lehet szegénynek..


Én személy szerint betiltatnám, hogy valaki terráriumba tartson hörcsögöt.. Lehet ám venni ketreceket is ;)

2011. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és egy hörcsög sose fog hallgatni a nevére...
2011. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
anyának amikor még kicsi volt, volt neki egy hörcsöge amit ki lehetett venni a ketrecből és nem futott el és halgatott a nevére. Akkor az, hogy lehetett?
2011. okt. 31. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem jó, mert megfullad a kis jószág, sehol nem szellőzik. Nyitott terrárium, vagy ketrec kell.
2011. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem fut el, és odafigyel, ha szólnak neki, nem lesz okos.

Az akváriumot meg felejtsd el, abba halak valók. A hörcsögnek vegyél hörcsögnek való lakhelyet.

2011. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekem volt terráriumba hörcsögöm, fehéregerem, tengerimalacom és törpenyulam is.

Bár természetesen a teteje nem ilyen zárt volt, hanem csak egy rácsot tettem rá, hogy ki ne ugorjanak, másszanak.

Ha kellőképpen nagy, akkor jó helye lesz, de a tetejét mindenképp hagyd nyitva és fedd le valamivel (akár csirkehálóval, vagy ha nem érdekel az esztétikum és más nincs a közelben, a hűtőrács is megteszi).

2011. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. válaszolóhoz lenne egy kérdésem:te honnan szereztél be ilyen rácsot?
2011. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!