Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha két tengerimalacot elkülöní...

Ha két tengerimalacot elkülönítek ,de láthatják egymást az megfelelő büntetés nekik ?

Figyelt kérdés
Egymás mellé rakom a ketreceket és két ketrecben lesznek.És így fognak élni egy darabig. Megharapták a szomszéd gyereket. Valamit muszáj tenném !!!
2021. márc. 13. 02:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Versele Laga Complete Cavia tápjukat valami olcsóra cserélném hosszútávon.

Én a malacokat megörököltem. Sokat nem akarok rájuk szánni. + kapnak füvet is

Ez milyen hatással lenne rájuk ?

2021. márc. 14. 01:05
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Most büntetésből akarsz olcsóbb tápot adni nekik vagy csak úgy amúgy?
2021. márc. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem büntetek.

Ezt csak kérdezem. Ez a Versele egy nagy zacskó volt ,ezt is örököltem velük. Én valami másikat adnék nekik inkább.

2021. márc. 14. 01:55
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az lenne nekik és neked is, ha elajándékoznád őket. A tengerimalacok 7-8, vagy akár több évig is élhetnek. Te nem akartad őket, viszont ők megérdemelnék, hogy olyan helyre kerüljenek, ahol szívesen gondoskodnak róluk. Neked is több időd és pénzed maradna olyasmikre, amivel szívesebben foglalkozol.
2021. márc. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
Hatóságtól kérjél egy hivatalos iratot, hogy nagyon megbánják ha ilyeneket csinálnak és mutasd meg nekik, nekem mindig bevált, állatok trenírozásánál.
2021. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%
Mi szinte sosem adtunk tápit neki. Friss fű meg zöldségek volt mindig a menü. Egyszer próbáltam tápot adni nekik, de csak széttúrták. Azt kell adni nekik amit szeretnek. Ha a táphoz hozzá vannak szokva, akkor valamihasonlót kelll keresni
2021. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudtad hogy harapnak miért nyúlhatott be hozzájuk a szomszéd gyerek? Itt nem a malacok a hibásak, nekem is volt olyan rágcsálóm (nem malac) aki konkrétan direkt harapott mert nem lett kiskorában kézhez szoktatva, sosem engedtem hogy benyúljanak hozzá a vendégek mert innentől az én felelősségem elkerülni a baleseteket.

Ha úgy érzed inkább terhek tényleg inkább keress nekik gazdit, nem szégyen, nem mindenki szereti őket, de kényszerből ne tarts állatot mert nem jó se neked sem a malacnak (csak így húsvét előtt vigyázz kinek adod mert nem egy idióta viszi nyuszi helyett aztán 2 hétre rá megy az állatkereskedésbe/utcára "mer a gyerek megunta")

2021. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szemmel látható, hogy nem szereted a malacokat. Nem tehetnek róla, hogy megörökölted őket. Szerintem próbálj meg nekik olyan gazdit keresni, aki szívesen gondoskodna róluk. Próbáld a facebookon megkérdezni az ismerőseidet. Jobb lesz nekik. Egyébként a mi állatkereskedésünkben van lucerna alapú préselt-pellet táp, ami árban a Versele Laganak a töredéke, de azt szeretik, hiába veszek akárhányszor Versele Laga Complete Caviát, mindig otthagyják. Ha keverem az olcsó táppal, kiszemezgetik az olcsót, a drágát otthagyják. Ha csak Verslee Lagat adok, akkor inkább csak szénázgatnak, de otthagyják. Múltkor vettem még drágábban Trovet tápot, azt az egyik szerette, de csak amíg beteg volt, utána meg már soha nem nyúltak hozzá. :-( A lényeg, hogy ne legyen benne mag (búza, kukorica, szotyi), mert az nagyon rosszat tesz nekik.
2021. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!