Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy törpehörcsögnek kilyukadha...

Egy törpehörcsögnek kilyukadhat/kipukkanhat a pofazacskója? Többi lent, ez nem idióta kérdés.

Figyelt kérdés

Szóval... Annyi a lényeg, hogy véletlen kiejtettem mellmagasságból a hörcsögöt a fapadlóra (170 cm vagyok kb., ha kéne a megállapításhoz a magasságom :D) és lett a szája alatt inkább a bal pofazacskója felé egy seb vagymi. A fél pofája be van dagadva, de már ment lejjebb, hisz ez olyan 3 napja történt.. még él! Remélem élni is fog! :(

És nem tudom, hogy mi tévő legyek, mert úgy látom a fél oldalára nem tud enni.. de a jobb pofazacskója tele van kajával XD, szóval nagy baja nem lehet annyira, REMÉLEM.

Fehér lé folyt ki belőle - gondolom genny féle - .. már jobban van, mintha jobban nézne ki a "seb" is.

És egyáltalán nem tesz oda semmit sem, a balba... Mintha az "nem is létezne".. tök lapos.



2021. márc. 16. 13:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos esélyes, hogy valami belső károsodása lett, sokszor pár nap után halnak bele. :(
2021. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

🤣🤣🤣

Jolvan kerdezo, most aztan nagyon megmondtad, szuper vagy! 😘😘

Foglalkoznal inkabb a szerencsetlen haldoklo allatoddal. Bucsuzz el tole, nem sok lehet neki hatra, gennyes sebbel, ki tudja milyen belso serulessel.

2021. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Tevenyereggyarto ***** válasza:
93%
Az úgy igen. Elejted a hörcsögöt s három nap múlva gondolkozol azon ,hogy ki tud-e lyukadni a pofazacskója merthogy gennyes de azért mi vagyunk a hülyék. S még egyesek megmagyarázzák ,hogy minek orvos mert úgyis átlag 2-3 évet él. Egy kutya vagy macska meg átlag 10-20 évet, az is mi egy ember várható 70-80 évéhez képest? Vagy inkább kérdem úgy ,hogy minek hörcsög ha valaki sajnálja rá a pénzt? Jó, oké, megértem ,hogy a relatív rövid élettartama miatt nem költenél rá nagy összeget ha várhatóan pár hónapon belül végelgyengülésben halna meg, de akkor minek hörcsög?
2021. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%
Ki nem szarik rá hogy mennyibe kerül, egy élőlény akiért felelősséget vállaltál. Tudok szülni gyereket ingyen, vagy befogadni egy kóbor állatot, akkor az már értéktelen?
2021. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
17%
Nem kilyukadt mint egy lufi te (_(_fej, hanem begyulladt, azért van "leeresztve" és azért nem pakol oda. Fájdalmas gyulladás. Túlélheti.
2021. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
83%
Állat orvos!!!(szegény hörcsög) :(
2021. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ... Soha nem volt még hörcsögöm és azt hittem, hogy itt választ kaphatok a kérdésre, mert nem tudtam, hogy mivel keressem és így inkább ezt a kiírást választottam.. De nem tűnt jó ötletnek, de legalább választ kaptam, egy nagyon is használhatót.
2021. márc. 19. 21:43
 28/28 anonim ***** válasza:
62%
Miután meghalt a hörcsögöd, kérlek maximum plüssállatot vegyél. Remélem a szuleid se visznek el orvoshoz ha bajod van, elvégre te ingyen voltál és hát bármikor csinálhatnak helyetted egy másikat, ugyanúgy ingyen 🤷 A következő talán nem lenne selejtes sem 🤷
2021. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!