Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Macska mellett lehet tartani...

Macska mellett lehet tartani vadászgörényt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem inkább ne.
2021. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Játék - A harapás leggyakoribb oka. A vadászgörény játékának része, hogy "áldozata" mellé lopózik, beleharap, majd hátratolat, vagy elszalad. Másik játéka, hogy belecsimpaszkodik játszótársába, és húzni kezdi. Mivel a vadászgörények bőre vastag és fájdalomküszöbük magas, így számukra ez nem olyan fájdalmas, mint ahogy azt az ember a csupasz kezén érzi. A vadászgörényt meg kell tanítani, hogy a gazdi kezével óvatosabban kell bánni, mint a fajtársakkal."


Mi van ha megharapja a macskát?

Sérülést okoz neki.. Tegyük fel nem is vagy épp otthon.

Vagy a macska is viszonozza, és életre-halálra menne a"játék"?

Az én macskám legalábbis nem hagyná hogy harapdálják, úgy bepöccenne hogy megölné a másikat. Bármi áron.

2021. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban jobban kijönnek a macskákkal, mint pl. a kutyákkal, de lehetnek problémák. Sokan tartanak együtt, szerintem keress egy görényes FB csoportot, talán lesz valaki, aki tapasztalatból válaszol.

Nekünk volt görink, most macska van - nem egyszerre tartottuk őket, de jellemben nem látok akkora eltérést. Macskája is válogatja, energikus, rohangálós kistestű cicával könnyebb lehet.

2021. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én csincsillát tartottam a macskám mellett,de azért vigyázni kell,mert volt olyan macskám is,ami mellett nem lehetett.
2021. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!