Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék görényt tartani. Má...

Szeretnék görényt tartani. Már sok mindennek utána néztem. De meséljetek hogy miket tapasztaltatok! ?????

Figyelt kérdés
Ha lehet olyan legyen aki nek van tapasztalata vagy ismerősének van. De bárki szóljon aki tud valamit.

#görény #tartás #tapasztalat #nemrudtamkérdőjellelleírniezértvannakottkérdőjelek
2021. ápr. 4. 10:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Boccs a helyesírásért telón vagyok.
2021. ápr. 4. 11:00
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Épp az előbb szedtem le az egyiket a szekrény tetejéről.
2021. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Gyűjtögetnek. Random minden cuccot, ami felkelti az érdeklődésüket eldugnak és a kaját is szívesen raktározzák, ez akkor gáz ha friss húst esznek. Néha nagyon genyók, fájdalmasan tudnak harapni és nem engednek. Fürdetésnél előfordulhat a fiúknál hogy begázosítanak, persze ez egyénfüggő. Amúgy imádnivaló kis bolond teremtések )
2021. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"akkor gáz ha friss húst esznek"

Na igen, akkor kell borzasztóan szemmel tartani öket, hogy melyik merre pucol a kajával hogy, aztán ne szag után kelljen megtalálni a raktárt.

Nálunk ezért elkeritett részen van a nyers hús reggeli.

2021. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a ketrec alján etettünk, hogy ne tudja messze vinni, bár egyszer egy fél csirkenyakkal így is meglógott.

Sok játék, lefárasztás kell nekik. A kupakok nálunk beváltak, imádta, de éjszakánként hason csúszva kellett fakanállal kiszedni a szekrény alól a kupakraktárt, különben kifogytunk volna belőle. Nagy PVC csövet is kipróbálhatod, nagyon szeretik azt is.

2021. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

100-as gégecső, kupakok, egér, csörgős labda, rizsfürdő.

Jelen pillanatban a fogkefémet keresem mert az egyik meglovasitotta.

2021. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat sokat segítetek (:
2021. ápr. 6. 01:24
 8/12 anonim ***** válasza:

A görénytartás egy külön életforma :)

A legjobb ha a kiválasztott tenyésztőtől, vagy ha örökbe szeretnél fogadni akkor a görénymentéstől kérdezel majd első kézből.

Hogy ne csak a pozitívum legyen itt: Nagyon költséges állatok. És itt most nem az általános tartásra, etetésre gondolok hanem arra, hogy ha idősek lesznek és előjönnek a betegségek náluk (ami elég gyakori sajnos) akkor az sok pénzbe fog kerülni. Olyankor már az általános kutya-macskás doki nem elég nekik, egzotikus állatorvoshoz kell járni velük aki ért is a görényekhez. Ilyen dokiból viszont sajnos kevés van az országban.

8 évig voltak görényeim 3 fiú, sok mindent megéltem velük, de még mindig csak kezdő görényesnek számítanék.

2021. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8 as azt olvastam hogy kevés a doki nekik. ):
2021. ápr. 8. 08:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha Pesten vagy a közelében laksz akkor jobb helyzetben vagy. De vidéken tényleg kevés doki van aki szakszerűen ért hozzájuk.
2021. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!