Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért bántja magát a nyuszim?M...

Miért bántja magát a nyuszim?Mit tehetek érte?

Figyelt kérdés

Konkrétan már annyira kiharapta a saját bundáját hogy látom a húsát. Betadinennal kezelem neki, de sajnos még állatorvoshoz se tudom vinni mert a közelünkben senki sem vállal nyulat(plusz természetesen több 10 ezer az is hogy megnézi..)

Nagyon kis bújós és azt is hagyja hogy lekezeljem a sebét mindennap..de eléggé nyugtalanít hogy a bundája alá látni és ezt ő rágta ki magának...Történt már valakivel hasonló? és ha igen mit kell csinálni hogy begyógyuljon neki a seb?



2021. ápr. 5. 23:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja neked a betadin megszüntetni az okot amiért ilyen lett a nyuszi .
2021. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
,,Már rajta vagyok és felkerestem a dokinkat." - akkor jó :) minél előbb vidd be hozzá azért, mert betadine-nel csak a sebet tudod esetleg kezelni.
2021. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

"Már ne is haragudj, de miből gondolod, hogy nem megfelelően gondozom?"


Abból, hogy a nyulad sebet rág magára, és nem az az első, hogy orvoshoz vidd.

A betadin nem segít a kiváltó okon, csak fertőtleníti a sebet... Ettől még nem múlik el az, ami miatt rágja magát. Lehet parazita, allergia, öncsonkítás... A kiváltó okot kell megtalálni és kiiktatni.

2021. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!