Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy házi egeret otthon lehet...

Egy házi egeret otthon lehet hagyni 4 hétig vagy inkább vigyük magunkkal?

Figyelt kérdés
Még elég messze van a nyaralás, de érdekelne, hogy mit érdemes tenni ilyenkor. Jöhetnek tapasztalatok is az utazással kapcsolatban.

2021. ápr. 28. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vinném magammal, hanem egy baráthoz lepasszolnám addig.

Ha egyedül hagyod, elpusztul.

2021. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy házi egeret, vagy egyházi egeret? Mert ugye, az a templom egere :D


De most úgy komolyan, kérdező, gondolkozz már. Szerinted hogy lehetne egy hónapra ott hagyni, felteszem, bezárva egy ketrecbe?

Még ha tegyük fel, hogy elegendő élelmet és vizet tennél is oda neki, a víz kiborulhat, lepárologhat egy hónap alatt, vagy egyszerűen csak megposhad. Az élelmet meg nem fogja beosztani az egér, mert ő ahhoz van szokva, hogy naponta etetik, és nem fogja tudni, hogy most egy hónapig nem kap majd helyette. Szóval vagy halálra abálja magát, felfúvódik és elpusztul, vagy szimplán éhen hal...


Mit lehet tenni? Szomszéd, ismerős, rokon, barát gondjaira bízni, olyanéra, aki önként elvállalja, és lehet tudni, hogy jó helyen lesz nála az egér.

2021. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
*zabálja
2021. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy ki is szökhet a terráriumból, és akkor aztán ki tudja hol lesz már, mire hazaértek.
2021. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2- es, gondoltam, hogy nem lehet egyedül hagyni, csak ezért, biztos akartam lenni a dologban. Egyébként biztosan nem lehetne levinni valahogy? Nem igazá van rokon, akinek odaadhatnám. Budapestről mennénk Siófokig és útközben megállnánk.
2021. ápr. 28. 15:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet otthon hagyni 4 hétre az utazást jobban bírja. Szerintem elviheted magaddal ha nincs kire bízni. Én is magammal fogom vinni a hörcsögöm nyáron.
2021. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat! Még egy olyan kérdésem lenne, hogy az út alatt kell adni neki a kaját és a vizet vagy kibír ezek nélkül 1- 2 órát?
2021. ápr. 28. 15:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kibírja kaja nélkül de azért inkább adj neki. Ha pedig meleg van akkor vizet mindenképpen kapjon.
2021. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! (:
2021. ápr. 28. 15:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, semmiképp ne hagyd otthon, biztos, hogy nem bírná ki ennyi ideig. Nyugodtan vidd magaddal, egyébként ha napközben utaztok, simán kibírja étel nélkül azt az 1-2 órát, könnyen lehet, hogy aludni fog. A víz fontosabb ez idő alatt is.
2021. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!