Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszit sétáltatni a Gellért-...

Nyuszit sétáltatni a Gellért- hegyen?

Figyelt kérdés

Szeretném a két nyuszimat hámon (az egyik egy kutyahám a másik pedig egy mellényes törlenyúlhám) a Gellért- hegyen (mi a 20. Kerületben lakunk) megsétáltatni.


Kicsit félek, mert (főleg a mellényesből) néha ki szoktak bújni a hámból, és ha ott kibújnak, soha nem kapom el őket. :(


Az egyik nyuszi 5 éves bak, a másik 4,5 éves nőstény (törpenyuszik).


Szerintetekelvigyem őket egyszer?



2021. máj. 14. 23:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne.
2021. máj. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem ha nagyon erre vagysz keress egy helyet ahol nyilt terep van, kozelebb van es nem tul forgalmas. Pl. Egy kozeli parkot. Vigyel nasit is hogy visszacsald oket ha gaz van.

Nagyon egyedien hamgzik. Kreativ vagy. En megneznem. Sztem korul fognak allni az emberek. Foleg ha a gellert hegyre mesz,a turistak raernek ilyenekre.

En egyszer nagymamam pulykajat setaltatnam meg a westendben vagy a tesco husreszlegen. Kivancsi vagyok izgatna-e az ebreket. Esetleg tyukot, van egy nagyon baratsagos nyugodt tyukja. Azzal nem lenne baj.

Persze csak viccelek XD

2021. máj. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
30%
Kellenének nyuszifuttatók erre a célra, akár csak sűrű szemű kerítéssel elkeríteni egy-egy parkban nekik egy kis helyet...
2021. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
41%
Am szedjedsz simogatsi dijat is, egy gyereket csak nem buntetnek meg. Tobbet osszetarhalhatsz mint amit a nyulak ernek. Vegen indithatsz egy vallalkozas. A cel a nagyuzemi plazakban elhelyezett nyulsimogato kepzett nyulakkal. :-D
2021. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%
13: ez is jo otlet. Megy itt a brainstorming. Ki kell lobbizni. Megepitem. Sokat nem kell ra kolteni. Sztem egy ember hasznalna az orszagban. Kiskedvenc setaltato. Meno
2021. máj. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd őket ki a Gellért hegyere.
2021. máj. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
25%
15-ös, kivéve, hogy egy csomó más kisállatot is ki lehetne vinni oda, hörcsögöt, tengerimalacot, egeret stb., amiket így semmi lehetőség nincs kivinni egy kicsit a természetbe. De persze igazad van, inkább vegyünk fel még kétezer falábú focistát fejenként havi 3 milláért, meg adjunk még 20 milliárdot a nemzetért busongó keresztény tudatú erdélyi táltosok világtalálkozójára, minthogy százezer Ft-ból elkerítsünk itt-ott pár négyzetméter füvet egy rakás ember és kisállat kedvéért.
2021. máj. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
23%
17: ilyent montam vóna? XD Nekem mindegy micsinalunk csak vhogy nekem is csurrannyom belűle. Egy ideje nem fizetem a rezsit. :-S XD
2021. máj. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe se jusson!!!!!
2021. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
10 es. Nem az a bajom, hogy nagy rájuk a hám, csak olyan ellensújjal tudnak hátrafelé tolatgatni, hogy kihúzzákk magukat belőle (főleg a mellényesből), de tudom szorosabbra húzni, de akkor nagyon kényelmetlan nekik, a kutyahámot nem lehet már így sem szorosabbra húzni.
2021. máj. 15. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!