Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fertőtlenítő szert...

Milyen fertőtlenítő szert használjak a ketrec tisztításához?

Figyelt kérdés
Tudtok javasolni valamilyen kevésbé agresszív, ártalmatlan fertőtlenítő szert az alomtálca, és hasmenés esetén a ketrec aljának fertőtlenítéséhez? Ti mit használtok?
2008. dec. 7. 14:13
 1/5 anonim válasza:
Nekem a Domestos tökéletesen bevált. Természetesen alaposan ki kell mosni vízzel is, és meg kell szárítani, illetve szárazra kitörölni, és akkor nem lesz gond.
2008. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mondjuk a ketrec alját nem tudom annyira kiöblíteni vízzel, akkor ott maradhat nyomokban, ami káros.
2008. dec. 7. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:

ha müanyag a ketreced akkor mindenképpen csapalatt mosd el.

lehet kapni természet barát vegyszereket is nálunk pl a zöld békát.

de a domesztos is jó, ha tényleg rendesen eltudod öblíteni.

most fontos a ferötlenítés, és ha többen vannak akkor elkülöníteni. ezeknél a kisállatoknál a hasmenés pár óra alatt kiszárítja és halálos lehet. ezért minél elöbb dokihoz, de legalább szeparáld el.

2008. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, műanyag a ketrec, de nem igazán tudom szétszedni sem, meg túl nagy is ahhoz hogy be tudjam vinni csap vagy zuhany alá. Ilyenkor a domestos kilőve. A hasmenés már szerencsére elmúlt, kicsit túl ette magát a nyuszi zölddel.
2008. dec. 7. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a degumnak terráriuma van(üveg) és én azt ilyen kis fújókával,permetező vagy mivel /amit virágoknál szoktak használni/ szoktam fújni utánna ronggyal áttörlöm.sok víz + pár csepp ecet.nagyon jó mert természetes anyag és fertőtlenít.én azért nem merek domestos-t meg ilyeneket használni mert félek hogy talán irritálná a bőrét és kihullik a szőre.
2008. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!