Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Igaz, hogy Ausztráliában egér...

Igaz, hogy Ausztráliában egér invázió van?

Figyelt kérdés
Egyre több hírt látok, eddig nem a macskákkal volt a bajuk? Vagy most visszafogták a macska létszámot és megjelentek az egerek?

2021. jún. 9. 10:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, ezen én is nagyon nevettem, Ausztrália az élhetetlen kontinens a csomó mértéktelenül elhízott emberrel összezsúfolva a sok gyilkos állat között, sorra hozzák a rosszabbnál rosszabb döntéseket..


Erdőtűz, rókák, macskák, egerek, pókok, kígyók túlmelegedés, ivóvízhiány..


Abból a helyből börtönt kellene csinálni.


Egyébként igen, szerintem is valami bizarr módon vicces, hogy most, hogy sorra lőtték a macsekokat, hogy a madárállományuk megmaradjon, jött a tűz, leégtek a madarak és fészkeik, majd elszaporodtak az egerek.

2021. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
10es, hol 100ft a kenyér? Nálunk 300 egy kiló!
2021. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lehetnék a kormányfő, befogatnám őket hatalmas tartályokba kajával, elgázosítanám(nem méreggel, altatóval) lefagyasztanám és kiimportálnám állatkerti állatok etetésére őket, illetve menhelyeket támogatnék a hatalmas mennyiséggel.
2021. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#11 én is így látom, Ausztrália természete nem akarja megtűrni az embert. Mondjuk szerintem nem is lenne baj egy olyan sziget ami a természeté és nem zargatjuk.
2021. jún. 9. 11:25
 15/19 anonim ***** válasza:

Az embereket?


Állatokkal ès növényekkel is baja van, nekik sem túl nyerő a gyilkos környezet..

2021. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

9 - es: a médiában mondták, hogy egy már betiltott méreggel fogják őket likvidálni.

Lehet, ott nem engedélyezett mér régóta az a méreg, ami Európában még igen. Ez még nem jutott eszedbe...?

2021. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
10, te nagyon el vagy tévedve. A mi kenyerünk nem függ Ausztráliától, főleg nem attól, hogy ott kidobják.
2021. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 bruh...
2021. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%
Ne higgyétek el! Nem is létezik Ausztrália!
2021. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!