Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mitől lehet muslica invázió a...

Mitől lehet muslica invázió a konyhában?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Elöl hagytad a mustot.
2020. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Zöldség, gyümölcs, salátalé, egyéb ecetes cucc, kint felejtett sör, bor ....egyéb, ami ellenállhatatlanul vonzza őket. Jól érzik magukat, eszményi körülmények : fűtött lakás, tele kajával.
2020. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek kint ezek...
2020. nov. 8. 08:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsön lehet hazavinni őket, nyáron egyszer hetekig szívtam miattuk, durva tud lenni.

Tilos elöl hagyni bármilyen kaját, édes innivalót.

Én szörpös cukorszirupba fullasztottam a bandát (pár csepp mosogatószer is kell bele, hogy elsüllyedjenek a folyadékban), és minden gyümölcsöt átnéztem, letöröltem és hűtőben tartottam egy darabig.

2020. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bandát?
2020. nov. 8. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A muslica-hadsereget aposztrofáltam a 'banda' szóval. Nem egy komplett punk/rock - enekart fojtottam nosogatószeres cukorszirupba, még mielőtt itt valaki túlgondolná.... bocs:)
2020. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam.
2020. nov. 8. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
🙊🙈 én is.... különben aggódhattam volna, hogy rámküldöd a tek-et.
2020. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!