Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eléggé érdekes dolog történt...

Eléggé érdekes dolog történt és nem tudom minek tudjam, vagy minek tudható be?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy bő egy évvel ezelőtt elégettem brutális mennyiségű papírt egy földbe ásott kB egy méter mély veremben.

Ez a kért totális másik, hátul eső részén történt.

A kért első felében van egy vakond. Két pont kötött kB 20-30 méter a távolság. Tehát a kert első fele, ahol a vakond jelenleg garazdalkodik és a kert másik fele ahol történt a papír égetés.

Ma reggel arra mentem ki az udvarra hogy egy 30 centis kör alakú sugárban 5-6 maréknyi égetett papír darabok vannak.

Egy biztos, ha nem vagyok alvajáró és nem mentem ki éjjel alvajárva papírt égetni, akkor vagy valaki bejott két őrült elmebeteg palota pincsi közé, hogy papírt egessen, vagy pedig fogta magát vakond és kimaszott foldbol és felszínen elsetalat 30 métert ahol úgy ásott le földdel fedt veremben, hogy semmilyen vakond túrásra utaló nyom nincs és felhozott pár maréknyi papirfecnit.

Ilyen létezhet egy vakondtól, csinál ilyet egy vakond?


2021. jún. 16. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a vakond ásott egy alagutat a földben a kert egyik végéből a másik végébe, és széthordta a papírt. Nem értem, mi a különös ebben.
2021. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az, hogy eléggé hihetetlen, hogy eg, hogy olyan pici alatt képes ekkora mennyiségű kemény száraz földben keresztül asni és felhozni a dolgokat. Hihetetlen, olyan kicsi.
2021. jún. 16. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kicsi állat, viszont elég nagy, erős karmai vannak, és meglepődnél, milyen fürge. (Nálunk is vannak vakondok a kertben, egyszer a macskám fogott is egyet és behozta, akkor láttam, milyen.)
2021. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!