Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdekes dolog történt amit...

Érdekes dolog történt amit nem tudomk hova rakni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ma 23:02 vagy valamikor a környéken nem tudom pontosan megmondani sorozatozás közben gyenge hangokat lehetett hallani a hangszórómból és egyértelműen biztos vagyok benne hogy német hangot hallottam elég gyenge volt a hang ereje és nem tudtam a hangerő szabályzóval sem fentebb venni. Nem tudtam belőle sokat kivenni de abban biztos vagyok hogy azt hallottam hogy beight on mark ennyit hallottam utána elment az adás lehet hogy a városban most egy elég nagy fellépés van az ottani erősítők és különböző eszközök valahogy felerősíthettek ennyire egy jelet vagy egy rádiót hogy a jel erősség miatt képes volt még pár hangszóróra is ki vetíteni azt? Bár igazából annyi a baj az egésszel hogy én nem tudok német rádiórol a közelben. Valaki tudna adni egy ötletet mert ez igazán kíváncsivá tett.

2020. júl. 3. 23:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom egy két bent maradt helyesírási hibám nem figyeltem oda gyorsan irtam nem olvastam át a végén.
2020. júl. 4. 00:19
 2/4 Zzzoli ***** válasza:
100%
Valamelyik középhullámú rádióadó demodulálott az ersősítő részében. Lehet hogy a bemeneti hangfrekis vezetéke viselkedett antennaként, vagy valamelyik belső huzal.
2020. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy Zzzoli írta, de rövidhullámú adó is lehetett. Néha a rádióhullámok "csodákat" művelnek.
2020. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közeledben működő rádióamatőr okozhat ilyet.
2020. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!