Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma találtam egy nyuszit az...

Ma találtam egy nyuszit az udvarban. Adtam neki salátát, és vizet, de nem akar inni. Hogy tudnám rávenni az ivásra? Mit tehetek még érte?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Pl visszaviheted a gazdájának.
2021. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Mekkora?
2021. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Vedd el előle a salátát. szénát adj neki és vizet, valamint hagyd megnyugodni
2021. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
A saláta jó ötlet és a víz is de kell széna is neki,ha van akkor adj neki azt is.Ne piszkáld,hagyj neki időt hogy lenyugodjon.Holnap megtudod keresni a gazdáját,netre kirakod vagy a környéken a képét kiplakátolod
2021. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Vagy ha van dinnyéd akkor azt is adhatsz neki de persze kimagozva és a héját is szeretik vagy uborka is jó mert lédús és olyan mintha inna.Biztos cuki.Nekem is van 3 és ultra cukik💕💕

#4

2021. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Elsősorban ne salátát adj neki, hanem füvet (ha van, akkor szénát, nem tudom mióta van kint, lehet hogy a friss fűhöz hozzá sem szoktatták). A nyúl fűevő állat, persze megeszi a salátát, de nincs rá szüksége.

A nyúl zsákmányállat. Új helyen minden nyuszi fél legalább pár napig, akkor iszik, eszik, amikor nem látják. Ha megszokja a helyét majd bátrabb lesz, egyenlőre hagyd pihenni.

Ha gubbaszt, nem eszik, nem bogyózik, vagy nagyon lágyat ürít, akkor beteg, vidd el egzotikus dokihoz.

2021. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
és ha vadnyúl?
2021. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha vadnyúl lenne, az már rég kereket oldott volna, az biztos nem gubbaszt le a kertben reszketve. A kérdező "nyuszit" írt, tehát valszeg jóval kisebb, mint egy mezei nyúl. Lehet valaki kirakta a szűrét, mert a hülye gyerekének nem kellett, és azért van megrémülve.
2021. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De lehet újszülött vadnyúl is, azok fejletten nyitott szemmel születnek, de még nem tudnak elfutni. Azt nem kell megmenteni, az anyja gondozza. Ha így néz ki, akkor az: [link]
2021. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne adj salátát, főleg ha még kicsi, meg is ölheted vele. Olvasgass utána az interneten. Nincs szükségük másra mint víz és széna
2021. júl. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!