Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Wonderbunny-tól érdemes venni...

Wonderbunny-tól érdemes venni nyuszit?

Figyelt kérdés
Onnan tervezek nyuszit venni és az a kérdésem hogy hol van és mennyibe kerül egy nyuszi

2021. júl. 11. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Azt nem tudom milyen árban vannak de szerintem jól jársz velük mert szoktam nézni a videóikat és hozzáértőnek tűnnek.Hol vannak?Nincs valami elérhetőségük?Ha van telefonszám akkor hívod őket és megbeszéled amit szeretnél.
2021. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

A tenyészet Sándorfalván található (Szegedtől mellett), az elérhetőségeknél még térkép is van. Az árak régen biztos, hogy fel voltak tüntetve az oldalon, az eladó nyuszik fülnél, de most nem találom őket.

Érdeklődj nála.

Az elérhetőségeit itt találod:

[link]

2021. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
hát én meggondolnám kétszer a helyedben. egyik barátom,mondjuk úgy mondom inkább hogy ismerősöm egyszer vett onnan egy kezet,csuklóból. minden rendbe volt amíg be nem mászott a falba ezáltal a falán a szarvasfej trófea,a szekrény,az egész ház nevetni kezdett.az éjjelilámpája guggolgatott a szekrények nyitogatódtak,minden nagyon hangos volt.azt mondta ezután soha nem rendel a Wonderbunnytól
2021. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Igen!

2 nyuszi van Zsófitól a családban, az enyém 8 éves, makk egészséges, oltáson kívül csak egyszer látott orvost, mikor ellopott egy darab romlott uborkát, ami bélgyulladást okozott.

Anyum nyuszija 7 éves, szintén csak oltás miatt mentek vele dokihoz.

Alaposan ellát információkkal, ért a nyuszikhoz, naprakész.

2021. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
70%
Az én nyuszikám is tőle van! Îrtó kis aranyos, azonnal már nyalogat, simogatható, kedves nyuszi, nem egy agresszîv állatok a tőle vásárolt nyuszik, mert már bébi korban kézhez vannak suoktatva, én nagyon ajánlom, és minden eladó kisnyúl mellett van feltüntetve az áruk az eladó fülnél, de van egy nyuszkó, akit örökbe is lehet fogadni, meg az is szokott frissülni😊😊
2021. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!