Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hirtelen teljesen "megbolondul...

Hirtelen teljesen "megbolondul" a nyúl és össze-vissza kezd rohangálni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A törpenyuszim általánoságban nyugodt és kedves. Bírja ha kézben van, de előfordult már, hogy amikor kézben volt, hirtelen teljesen "megbolondult" és megállás nélkül elkezdett kívülről nézve nagyon veszélyesen és ijesztően kaparva rohangálni össze-vissza.Ez, mint kezdő nyúltartó nagyon ijesztő számunkra és nem szeretnénk, ha a nyuszinak bármi baja lenne.

#nyúl #törpenyúl #kisállattartás #kisemlős tartás #nyulak viselkedése
2021. okt. 27. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Éhes. 😀
2021. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Biztos éhes lehet, mert a csövesek a Kálvin téren ugyanezt csinálják, ha megéheznek 😀
2021. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Lehet nem szereti hogy emelgetitek.Enyémek nem is engedik hogy az ölembe vegyem őket én pedig nem akarok erőszakoskodni így inkább hagyom a dolgot
2021. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Kanos
2021. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Hülyébbnél hülyébb válaszok.


Kérdező! Azért csinálja, mert állat! Nálunk a macskánk is ilyen.

2021. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg félelemből (pl valami zajt hall), vagy utálja ha emelgetve van, és menekülne. De ha ő szereti, ha kézben van, akkor ez annyira nem játszik. Örömükben, jókedvükben is szoktak rohangálni, vagy csak lehet simán mozogni akar.

Nem lehet, hogy csúszik a lába, azért kapar?

2021. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet, hogy hall valamit, vagy megijeszti valami mozdulat. Az én nyuszim is szokott ilyeneket csinálni, Zavarhatja a póz ahogy felvesszük, vagy valami nem tetszik neki. Az is lehet, hogy akkor éppen nem vágyik arra, hogy felvegyék, vagy inkább szaladgálna, szabadon lenne. De még én sem jöttem rá.
2022. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!