Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért fél ennyire a tengerimal...

Miért fél ennyire a tengerimalacom?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kaptam a tengerimalacomat, de még mindig nagyon fél, még attól is, ha csak aketrecében próbálom simogatni. Ha kiveszem ott mard ahova leteszem, nem mozdul és folyamaotsan remge. Nem fogad el ennivalót, csak a ketrecében, ha leteszem. Mindentől megijed, ha például kinn van és felállok mellőle összerezzen.:(

két hónapos még.

Türelemtlen lennék? Normális, hogy ennyire fél?


2010. szept. 4. 12:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

normális igen de vigyázzatok ne adjatok neki füvet olyan sokat mert az enyém is olyan volt hogy amit elé raktál azt mindet megette :( sajnos :( és húsvét hétfőn a adtunk nekik nagyon sok füvet vagyis nem olyan sokat és a mamámhoz elmentünk vacsorázni . és amikor hazaértem éppen vetkőztem le és meg voltak dögölve :( :'( fel fújódnak már csak az 1-ik mozgott és akkor felordítottam hogy meghalt :( és akkor az eggyik még mozgott de már csak szenvedett :( és akkor gyorsan az állatorvoshoz . rohantu nk be az állatorvoshoz. és kapott szurit és amikor megfogtam akkor nem lehetett megnyomni a hasát anyira felpuffadt szóval amikor még újj a kaja akkor 1-szerre ne adjatok neki olyan sokat :( mert az enyém is így döglött meg :(:( (U)


HASZNOS ALVASD EL !!!

2010. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

óó szegény :(:(:(:(


Mi nem adunk neki még semmi ilyet, csak a magokat répát és szénát. Én félek az ilyenektől pont ezért:(

Köszönöm hogy megírtad!

2010. szept. 6. 18:59
 13/13 anonim ***** válasza:
nincs mit csak azért írtam hogy nálatok ne legyen ekkora csaldi gyász!!!
2010. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!