Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem merem megfogni a tengerima...

Nem merem megfogni a tengerimalacomat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Meg szeretném fogni, néha kivenni, simogatni, stb, de nem merem:S félek, hogy megharap. Simogatni merem, de megfogni, felemelni nem. Még új, és anyum azzal ijesztgetett mielőtt megvettem ,hogy nagyot harap, és én most félek a harapásától.:S Most takarítom, az új helye készen van, csak át kéne raknom, de nem merem:S mit csináljak? hogy szabaduljak meg a félelmemtől??
2010. szept. 7. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
NEM fog megharapni! Ha meg is harap, akkor se fájdalmas bszki
2010. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Anyukám is így félt régen a hörcsögömtől, még én suliba voltam, ő ki akarta takarítani a helyét, és lapáttal és seprűvel szedte fel szerencsétlen állatot:D:D Ne félj tőle, fogd meg nyugodtan:)
2010. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
suliban, lemaradt az n.
2010. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A tengerimalac nem harap! Szelíd, aranyos. Nem tudom, minek mond ilyeneket anyukád, és ha így gondolja, minek enged malacot. Ha kiveszed, nyalogatja a karodat. Nyolc év alatt összesen öt malacunk volt, egyetlen egyszer fordult elő, hogy a lányomat kicsit megharapta, de akkor is azért, mert kaja volt a kezében és azt akarta bekapni. Két kézzel fogd meg, nem biztos, hogy ki akar jönni, nem szereti, ha felülről benyúlnak. Egyik kezed alá, másik fölülre, hogy biztonságosan tartsd. Vigyázz, mikor visszateszed, ki ne ugorjon, mert az eséstől eltörheti a lábát.
2010. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
fogd meg
2010. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyébként én totál macskabolond vagyok, gyerekkoromban állandóan macskákat simogattam, beszélgettem velük, de megfogni, ölbe venni nem mertem őket. A tengerimalac volt az első állat, amit kézbevettem, mert muszáj volt, ha egyszer az enyém. Úgyhogy ismerem az érzést.

16.45

2010. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16:38 hát anyukádnak pacsi, nagyon jót röhögtem ezen a lapátos-seprűs megoldáson:)
2010. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne félj, a tengerimalacok csak akkor harapnak, ha valmi nagyon nem tetszik nekik, vagy nagy veszélyt észlelnek! EGyébként nem harapósak, és ha igen, akkor sem fáj ám annyira:) Csinálhatod csellel is: egy gurigát beraksz neki, és ha belemegy, befogod a két végét, és kiemeled:) De itt gey link, ez segíthet, egyébként ezt az oldalt ajánlm, én is innen tanultam meg mindent a malacokl, a fórumja is jó! [link]
2010. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. szept. 8. 19:21
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet hülyeségnek tartod, de tedd oda a kezed és hagyd hogy egyszer megharapjon... ha kaja szagú vagy akkor biztos megfog:) tudni fogod hogy nem harap akkorát hogy fájjon.
2010. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!