Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a tengerima...

Miért csinálja ezt a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van kettő malackám. Az egyik 4, a másik 2,5hónapos. Ma lettem figyelmes rá, hogy kisebbik "sír" vinnyog még akkor is amikor vacsit adok neki mukog, eddig nem csinálta ezt. Eddig is beszélgetett a másikkal de az vidám mukogás szokott lenni. Mikor elkezdi a másik odamegy hozzá és nyalogatja, amitől lenyugszik, de egy idő után újra kezdi... Szerintetek miért csinálja?

2022. jan. 3. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk talán az másik bántja?

Próbáld ketté szakítani

2022. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyalogatni szokták egymást, összebújva alszanak, és épp most, hogy megnéztem jól van-e, kivettem és a másik már sírtam is és rágta a rácsot, szóval ezt nem hiszem...
2022. jan. 3. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

2

Akkor nem tom

2022. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tengerimalac akkor sír ha éhes vagy magányos, márpedig egy tengerimalac igen sokszor éhes, lehet azért mukogott örömébe mert kaját kapott.
2022. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!