Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan sterilizáljak fát a...

Hogyan sterilizáljak fát a törpenyulaimnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretik fán koptatni a fogukat, főleg az ágyam lábát rágcsálva. Szóval be akarok nekik szerezni valami rögzíthető fából készült fog koptatót. Boltban nem találtam semmi ilyesmit, szóval gondoltam csinálok nekik magam. Azonban félek, ha nem sterilizálom elkapnak valamit.


Esetleg tudja valaki mit csináljak vagy tudja online honnan vehetnék nekik ideális fog koptatót?


(Van játékuk ami koptatja a fogukat és a száraz kajájuk is elvileg koptatja, de a fát úgy tűnik jobban szeretik)



2022. jan. 11. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Az én nyuszijaim imádják a fűzfa ágát-nem szoktam sterilizálni, az a lényeg, h ne egy út melletti/forgalmas helyről vágjál...

Én a levágás után 1-2hetet várni szoktam míg odaadom nekik, csak egyszerűen a ketrecükbe beteszem, de ha tudsz vágni egy nagyobb ágat vagy valami rönköt akár, és a szobába teszed, akkor szívesen rágcsálni fogják.

Am nagyon jó nekik.

2022. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Ja meg még az h az ágyad lábát ne nagyon rágcsálják, mert biztos h kezelve volt vlmilyen festékkek vagy gombaölőszerrel

1es

2022. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Égetéssel lehet a külsejét sterilizálni. A belsejét semmivel.
2022. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem szabad égetett fát rágnia!!!
2022. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Az elszenedett réteget lecsiszolja utána... Ne kelljen mindent szájba rágni plz.
2022. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Akkor már alapból is elég a csiszolás?!
2022. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha csiszolással tudsz elég hőt fejleszteni, hogy fertőtlenítve legyen a felület, akkor én megtapsollak...
2022. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Főzd ki egy nagy fazékban aztán szárítsd ki. Arra figyelj, hogy olyan fából vágj ami nem mérgező, például gyümöcsfából.
2022. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Mit kapna el? Ez csak egy nyúl.
2022. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem biztos, hogy sterilizálni kell. Amennyiben csak szobában vannak, az is más. A miénk kimegy a kertbe a tyúkok közé. Soha semmi nem sterilizálok, tisztán tartom.
2022. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!