Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan sterilizáljak fát a...

Hogyan sterilizáljak fát a törpenyulaimnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretik fán koptatni a fogukat, főleg az ágyam lábát rágcsálva. Szóval be akarok nekik szerezni valami rögzíthető fából készült fog koptatót. Boltban nem találtam semmi ilyesmit, szóval gondoltam csinálok nekik magam. Azonban félek, ha nem sterilizálom elkapnak valamit.


Esetleg tudja valaki mit csináljak vagy tudja online honnan vehetnék nekik ideális fog koptatót?


(Van játékuk ami koptatja a fogukat és a száraz kajájuk is elvileg koptatja, de a fát úgy tűnik jobban szeretik)



2022. jan. 11. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen fa, de a kifőzés sem mindig opció! Laza szerkezetű fánál a rostok szétáznak és utána megszáradva borotvaélesek lesznek.
2022. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként kisállatkereskedésben filléres dolog, szóval nem is értem, hogy mit kell rajta ennyire bonyolítani.
2022. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem fognak elkapni semmit sem nyugi

Fűzfa ága a legjobb nekik mint azt az egyik válaszoló is írta

Azt szoktam nekik adni én is és nem sterilizálom soha

Mondjuk az én kertemben van a fa tehát nem éri olyan szennyeződés egyáltalán

Ha kertből tudsz szerezni fűzfa ágakat vagy almafa ágakat az kiváló lesz a nyuszónak vagy fog koptatót rendelj mint írtad kérdező az is jó

Abban nem tudok tanácsot adni mert sosem rendeltem ilyesmit

Fresnapf oldalát nézd meg,hátha ott találsz jót

2022. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%

12es nem filléres dolog, nem éri megy 600-700 ftot költeni faágakra!!

Kimész és vágsz magadnak ingyen!

2022. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!