Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Roborovszki törpehörcsögöt...

Roborovszki törpehörcsögöt hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Az előző hörcsögeim is roborovszi hörik voltak, de rájuk is csak véletlenszerűen találtunk, és most nem tudom, hogy honnan tudnék. Nincs tenyésztő magyarországon??

2022. jan. 20. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Roborovszki törpehörcsög tenyésztő sajnos nincs az országban. Kereskedésből meg nem ajánlott állatot venni. Keresd fel a Hörcsögmentést. A hörcsög.info oldalon pedig minden hasznos információt megtalálsz a helyes tartásról és táplálásról. 😊
2022. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Hörcsögmentés. Az első jól leírta.
2022. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Várhatóan ma érkezik a Hörcsögmentéshez egy megunt roborovszki törpehörcsög. Jobb örökbe fogadni mint vásárolni. 😊
2022. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kisállat kereskedésben,kéznél,alapítványoknál biztosan van.

(Tudom,tudom kereskedésben ne vásárolj.teszek rá,azt kérdezte hol lehet kapni.ott lehet,hogy még akarja-e venni az az ő dolga.)

2022. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

En is a Horcsogmentest javaslom. Tegnap pont tettek ki egy cuki roborovszkijt aki gazdit keres. Morzsacska 😍

[link]

2022. jan. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
tenyésztőnél
2022. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De nincs az országban roborovszki törpehörcsög tenyésztő. Viszont van gazdikereső alom:

[link]

2022. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!