Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Golyós itatóról hogyan lehet...

Golyós itatóról hogyan lehet átszoktatni egy tengerimalacot arra ,hogy kis tálból igyon ?

Figyelt kérdés

Megtalálja majd magától a vízet?

Illetve 10 fokban lehet tartani ? Melléképületben annyi van. 1 malac oda lesz elkülönítve azért kérdezem.



2022. jan. 24. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Az hideg neki. Nem kintre való állat, ha nem tudod gondozni keress neki új gazdàt. Egyedül pedig nem tartható, társas àllat. Az itató sem jó, felborítanà. Kint meg főleg, ràfagyna a vizes forgàcs. Nem is értem miért kell ha ki akarod tenni
2022. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak üzenem nem fagy meg a víz plusz 10 fokban !

A kérdés pedig nem az társas állat -e !

2022. jan. 24. 14:43
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Megtalálják maguktól a vizestálat, viszont tele fogja szemetelni a vizet és kiborítja. A golyós itató jobb neki.

10 fokban el fog pusztulni, elég gyorsan. Benti állat, nem melléképületbe való, főleg nem mindenkitől elzárva. Nagy szociális igényei vannak a fajtának. Így csak megölöd.

2022. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Köszönöm a fizika órát, magamtól is tudom a víz fagyàspontjàt. Olvass a sorok közt. 10 fok szàrazon is kevés neki. Vizesen meg pláne.
2022. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van golyós itató ,de egy malackát el kell különítenem a többitől. Legalább 1 hétre. Ha fázik látszik rajt általában nem mozdulnak és felborzolja a szőrét. Láttam már malacokat kazánházban kb 8 fokban(így télen) élni. Elég jól elvoltak.
2022. jan. 24. 14:55
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Minek kérdezed, hogy jó-e neki a 10 fokban, ha nem is érdekel a válasz, csak rákontrázol, hogy te láttál már ilyet?

Én meg láttam kutyát egyméteres láncon tartva, az is "elvolt". Ettől még ez állatkínzás, ami hatályos jogszabályba ütközik. Felesleges megmagyarázni. Szóval vagy tartsd normálisan, vagy ajándékozd el.

2022. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit off topic, de van ötletetek hogyan tudnám rászoktatni őket golyós itatóra? Nálam azt nem használják, de a tálat se. Zöldségeket kapnak minden nap, és nem isznak, akkor se ha elfogy. :(
2022. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha beteg es ezert kell elkuloniteni, akkor duplan kinyirod, ez meg egy egeszseges allatnak is halalos itelet.

A te dolgod persze, hogyan kinzod az allataidat, de konyorogom legalabb ne probald mar velunk elhitetni, hogy jo az, amit csinalsz.

Mert nem az. Magadat is altatod ezzel.

2022. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
10 fok???? Úristen!!! Nem a víz fagyáspontjáról van szó, hanem a malacéról! Te tudnál élni 10 fokban? Akkor miből gondolod, hogy egy ilyen kis állat tud? 2 nap alatt vége lesz! Fix, hogy te nem 8 fokban láttál malacot ellenni! (Ehhez képest tök lényegtelen, hogy a tálkás víz nem megfelelő, mert kiborítja és bekoszolja. Nem véletlenül találták fel a golyós itatót.) Mért kell elkülöníteni és mért a hidegbe, mért nem a szobában egy másik tartóban?
2022. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Én úgy szokattam rá őket, hogy bedörzsöltem az itató csövèt uborkàval. Rájöttek, hogy onnan jön a víz
2022. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!