Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon hullik a törpenyulak...

Nagyon hullik a törpenyulak szőre?

Figyelt kérdés
Tudom a kutyák és a macskák szőre nagyon hullik, de a törpenyusziké is? Hogyan lehetne minimalizáni a szőrük hullását? Ha kétnaponta kefélem a szőrét, akkor kevesebbet fog hullani?

2022. febr. 13. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, borzasztóan. Nekem két kosorrú törpém van, konkrétan szeptembertől novemberig nem vedlenek, azon kivul mindig. Zooro kefe, furminátor napi használata, szőroldó paszta nekik. És így is rengeteg a lenyelt szőr, ami miatt már többször pocigondjuk volt. Ők ugye nem tudják felöklendezni a szőrcsomót, mert képtelenek a hányásra.
2022. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a nyúlszőr emberekre mennyire ártalmas?
2022. febr. 13. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szőrös állat szőrrel jár, ezt el kell fogadni. Miert lenne artalmas? Ha nem vagy allergias, akkor nem lesz bajod.

Bizony, fesulni kell oket, naponta takaritani, ez segit, de szor az lesz, ez van.

2022. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 eve van nyuszim, lassan hat, ketten vannak, es mint kb 2 eve rajottunk apukam allergias ra....

Folyton rosszul van, szegeny mindig kohog.

Lehet kefelni oket, de nekunk nem nagyon hatasos. Nagyon sok szor kijon, de igy is nagyon sok van

2022. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!