Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek kell vizet adni?

Hörcsögnek kell vizet adni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 12:37
1 2
 1/20 anonim válasza:
igen, kell te idiota!!!!
2010. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 nonita válasza:

ien kérdést b+

xDXD

jóohogy:@

2010. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésben mondják, hogy nem kell, de KELL neki víz. Nagyon jó, ha mindennap van bent neki friss gyümölcs, de ettől függetlenül azért szokott vizet is inni.
2010. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nekem volt 2 évig dzsungáriai törpehörcsögöm, és soha nem adtam nekik. de alma mindig legyen bent nekik.
2010. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ja meg én úgy tudom, hogy meghalnak a víztöl. de ez nem biztos. lehet csak én tudom rosszul.
2010. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
egy szóval se mondtam, h nem adok ti fogyatékosok!! tesómnak vett 2 hörcsögöt és az eladó mondta h nem kell nekik víz, mert a gyümölcsökből szerzi a vizet, amit adunk neki..uborka meg ilyenek. Azért kérdezem, mert ez nekem is fura és úgy tudom, h kell. Nem kéne rögtön leidiótázni -.- Azért van az oldal h akárki akármit kérdezhessen ti f@sszopó g*cik ;)
2010. szept. 11. 12:48
 7/20 A kérdező kommentje:
a normális válaszokat köszi
2010. szept. 11. 12:48
 8/20 anonim ***** válasza:

szija :)

van két hörim ,és mindig adok nekik bár kb másfél hétig isznak 1dl-t :D

nem halnak meg tőlük,és jobb ha adsz neki :D

2010. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
enyém is mindig issza és nem halt még meg
2010. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülye kérdés. Egyrészt mert állatkereskedésben mondják a hörcsöghöz, hogy nem kell neki víz. Másrészt néhány állat tényleg bele tud fulladni. Nekem volt olyan táncolóegerem, aki képes volt belefulladni neki bokáig érő vízbe! Egy mécsestertó aljába tettem vizet nekik, mert nem volt más itató otthon, valószínűleg véletlenül beleülhetett, és annyira megzavarodott, hogy nem tudott kiszállni belőle, fejreállt, és reggel holtan találtam meg. Addig amúgy golyós itatóból ittak. Én egyébként ajánlom a golyós itatót, mert azt nem tudják összepancsolni forgáccsal, magokkal, meg miegymással, nem kell olyan sűrűn cserélni, ráadásul az almot se áztatják át vele, mivel nem tudják felborítani.

A hörcsög azért bele nem fulladna... Mindenestre golyós itatóhoz tipp: ha újat veszel, valószínűleg csöpögni fog, ezért először kevés vizet tegyél bele. Valahogy kell bele a vízkő, amit rányalnak az idők során az állatok, hogy ne csöpögjön... :D

2010. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!