Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögnek kell vizet adni?

A hörcsögnek kell vizet adni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 22:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%

helo

a horcsognek nem kell vizet adni,nekem is volt,hanem olyan zoldsegeket adj neki amiben van folyadek pl:salata,alma az kifejezetten nagyon jo,es stb a tobbit mar gondolom tudod

2008. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
bocsanat en irtam az elso kommentet is nem csak zoldseget lehet neki adni,hanem gyumolcsoket is
2008. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
IGEN kell. Minden állatnak kell. Igaz sok vizet tud nyerni a friss zöldségekböl is de ha már fonnyadt semmi víz nincs benne. Lehet nekik venni ketrecre akasztós itatót az nagyon jó.
2008. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%
Kell neki víz, csak vigyázz, nehogy olyan edénybe tedd oda, amibe bele tud menni! Az fontos, hogy ne léphessen bele, mert abból komoly betegség lehet, bele is halhat. Állatkereskedésben biztos kapsz neki való önitatót!
2008. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Nekem volt hörcsögöm, és a tenyésztő azt mondta, NEM kell neki víz, csak lédús zöldségeket és gyümölcsöket kell adni neki.
2008. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2%

en is arrol beszelek ,nagyon egyet ertek az utolso iroval.

nekem is azt mondtak es a ketrecre akasztos vizet horcsogoknek allatkereskedesbe nem adnak,ezert nem is fog neked inni belole a horcsogod

2008. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is van hörcsögöm, és igenis igényli a vizet is néha.Nekem akasztós itatóból iszik.
2008. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%

Nem kötözködéként írom, de remélem, hogy nem veszel, vagy nincs hörcsögöd. Az embernek alapvetőnek kéne, hogy legyen, hogy nem ilyen helyen, hanem szakembertől szerzi be az ilyen információt és sajnos az, hogy valaki tenyésztő vagy állatkereskedő még nem jelenti azt, hogy szakember. A legjobb amit tehtesz, hogy felhívsz egy állatorvost, hiszen Ők tanulták.


pl. ezt: [link]

2008. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
96%

NEKEM IS AZT MONDTÁMK H NEM KELL NEKI viz, de mikor kiengedtük sétálni a kiömlött vizet itta a padlon és utána mindig adtunk neki.


szerintem igen kell neki vizet adni. a állatkereskedök sem tudnak tul sokat szerintem,

2008. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is volt hörcsögöm,és IGENIS IGÉNYELTE A VIZET a gyümölcsök és zöldségek mellett is!!!!Bár az igaz,ha lédúsabb zöldséget vagy gyümit kapott akkor nem ivott annyit,vagy egy ideig egyáltalán nem.De ettől függetlenül adj neki önitatóból vizet!!
2008. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!