Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig élt a törpenyulatok és...

Meddig élt a törpenyulatok és ha már elhúnyt akkor miben és mennyi idő volt feldolgozni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért halt meg, mert öreg volt. Vittem dokihoz, mert nem volt olyan aktív, mint szokott. Megvizsgálta és azt mondta azért lett ilyen, mert már idős. Többször vissza kellett vinni és kapott valamilyen erősítő pasztát.


Evett itthon is amúgy szóval egészséges volt csak öreg.


Amiután meghalt, nagyjából 2 év volt a halálának feldolgozása. Ezt ne úgy értsd, hogy addig sírtam hanem addig nem is volt állatom,nem akartam. 2 év után lett egy kutyám.

2022. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem törpenyulam volt hanem egy közepes termetű házinyulam, egy holland nyuszkó és hirtelen távozott el az élők sorából kb 6-7 évesen, ez történt kb. 3 hónapja még mindig nehezen viszonyulok a témához, pedig 1-2 hónappal később adoptáltam egy másik nyuszit mert nélküle borzalmas és üres lett a szobám, és még nincs ezzel a mostani nyuszkóval olyan mély szövetségem mint az előzővel, de majd kialakul. addig is a mostani nyuszim, aki amúgy törpenyúl vigaszt nyújt <3
2022. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!