Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányok kiiktatása a padlásr...

Patkányok kiiktatása a padlásról valakinek valamilyen tipp?

Figyelt kérdés

Nem nyest, patkány.Láttam saját szememmel.Hetek óta méreggel próbálom kiiktatni őket, pár meg is döglött,mert elég sok döglégy lett a padon.Egyik patkány tetemet én vittem le(akkora volt, mint egy kisebb macska)De úgy veszem észre hogy sosem fogynak el.Fejem felett rágcsálnak, kegyetlen hangos.Macskáim semmit sem érnek, nagyon szelídek.Élve fogóba nem mennek bele.Ultrahangos riasztót nem merek venni mert itt a gyakorin csakis olyanokat olvastam hogy semmit sem érnek.Plafont ugyebár nem verhetem szét.Hogy szabadulnátok meg tőlük? Kész horror azóta az életem.Mintha elfoglalták volna a házat.Sajnos a ház vályog..

4 fajta mérget is vettem már nekik. Vegyek vadászgörényt? Füstöljem ki? Másfél hónapja ez megy,nem akarnak fogyni.



2022. ápr. 18. 03:25
1 2
 11/12 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Esetleg felébreszteni a macskáid vadászösztőnét az ingyenes lenne. Játsz velűk olyant hogy el kell kapniuk valamit, például madzag végén a labdát. Hátha elkezdenek majd idővel vadászni rájuk. Persze legyenek rendszeresen felengedve oda ahól a patkányok is vannak. Lehet hogy szelidek, ez jó is, de az ösztőn bennűk van. Ezt próbáld pár hétig hátha beválik.
2022. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha túl nagyok a patkányok, akkor nem kockáztat a macska, hogy ő is megsérüljön. Inkább egerészik egy macska, nagyon ritka, ha patkányt fog.
2022. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!