Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A sünöknek mennyire jó a...

A sünöknek mennyire jó a memóriájuk, mennyire képesek emlékezni adott dolgokra esetleg konkrét emberekre?

Figyelt kérdés
Kb fél órája talált a kutyánk az udvarban egy sünt, ami nyáron elég gyakori eset. Előző években is mindig behoztam kicsit hogy megnyugodjon ő is meg a kutya is majd kb negyed óra mulva kicsempésztem az utcára. Most ebben az évben először talált egyet. Mikor odamentem hogy felvegyem szóltam hozzá és mikor felvettem szétnyílt és belemászott a kezembe majd az alkaromon kihasalt. Egyáltalán nem félt mikor úgy érezte hogy le akarom tenni mászott volna vissza. Mikor kivittem az utcára elengedni akkor is úgy viselkedett mint ha nem akarná hogy letegyem.

2022. máj. 12. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszik arra, hogy előző években 15 perc erejéig látott téged. Nem ismer fel. Fenyegetve érezte magát a kutyától, aztán meg biztonságban érezte magát a kezedben. Ennyi történt.
2022. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen sok dolgot azért ne láss már ebbe bele. :)
2022. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mérgezés vagy valamilyen betegség is állhat a viselkedés mögött. Előfordul az ilyen, főleg vadon élő állatoknál.
2022. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!