Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az hülye megoldás, ha az...

Az hülye megoldás, ha az ingyenes kiszállítás érdekében megveszek egyszerre 9 kg tápot két tengerimalacnak? :D

Figyelt kérdés

Kb 200 forinttal olcsóbb, mint ha a helyi állateledelesnél venném, viszont, ha nincs meg az összeg, akkor rám vernek 1600 forint szállítási díjat :S

Ti mennyit vesztek egyszerre és az meddig tart ki?


2022. jún. 18. 22:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De hát a jószágok olyan csodásak, mindent megérdemelnek :))
2022. jún. 18. 23:02
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda, hogy hülyének?! :-)


Dehogy is.


Hatalmas tiszteletem, hogy ilyen jó vagy hozzájuk!!!


Bárcsak minden gazdi ilyen lenne!!!


Igazából minden állat egy külön világ, csak nyitottnak kell lenni feléjük, meglátni bennük az érző lényt.

2022. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%

És ugyanakkor ez a szörnyű is az egészben, hogy azok is érző lények, akikkel etetjük őket… :-(


A világ fura hely…


Nem tudunk teljesen igazságosak lenni.

2022. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Au, ez igaz 😔
2022. jún. 19. 07:42
 15/19 A kérdező kommentje:

De akkor a 300ml vizecske elég nekik fél napra? 2* töltök nekik egy nap.

És amúgy kb hány naponta kéne cserélni az egész almot, ha bő 2 méter*60 centi a helyük és a pisis részt azt mindennap kiszedem? Két kislány 🐷.

2022. jún. 19. 07:47
 16/19 anonim ***** válasza:

A tengerimalacok ideális vízfogyasztása általában a testsúlyuk 20%-a. Ez azonban sertésenként eltérő lehet. Egyesek 50-60 ml-t isznak naponta, míg mások 200-300 ml-t. Ez teljesen rendben van, ha a fogyasztás nem szokatlan. Néha azonban feltűnő változások vannak a vízfogyasztásban.

Forrás: [link]

Nem lehet ammóniaszag, tehát naponta érdemes cserélni az almukat… ezzel elkerülhető a fertőzés, és légúti problémák.

Ez netről szintén.

[link]

Itt azt írja, hogy papír esetén naponta, szalma esetén 2-3 naponta, de én szerintem akkor max két naponta a szalma is…


Ez aztán nem egyszerű meló.


Nekem macsek van, a kutyák már meghaltak, az egyik 17 volt, a másik 10 körül.


Minden kutyám daganatban, rákban halt meg.

Elég szomorú.

A fehér macskám meg szívizom megvastagodás miatt… tüdővizenyő, halál. :-( egyik napról a másikra.

Szürke él és virul, kapja a vese és májkímélő kaját 10 évesen.

2022. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Uh, sajnálom a jószágaidat, részvétem, nagyon nehéz lehet nélkülük tovább élni 😔
2022. jún. 19. 10:10
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi az az 5 fajta malackaja, amit kapnak? Mert konkretan csak egy van, ami biztonsaggal adhato (versele laga cavia complete) a tobbi nem a legjobb.
2022. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Bunny, Real Nature, meg van a dtrbunny.hu, onnan az oxworb meg a cunipig meg glirex.hu-ról azt a gyógynövénymező nevű pelletet, amibe 50+ gyógynövényféle van, azt is vettem, amit te írtál, azt pont nem vettem, de lehet azt is veszek majd akkor :D

Tudom, hogy mind egyforma pellet, de az összetevők közt van különbség és ők is érzik.

2022. jún. 19. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!