Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány óra után indul be az a...

Hány óra után indul be az a bizonyos visszafordíthatatlan májkárosodási folyamat, ha a tengerimalac nem eszik?

Figyelt kérdés
Mert már 4 órája, hogy hazahoztam és azóta még mindig nem evett semmit, csak el van bújva az alagútba és nem mozdul, féltem.
2022. jún. 22. 14:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Letakartam a ketrecet, mert 4-kor még mindig nem evett.

Remélem már megnyugszik és eszik valamit.

2022. jún. 22. 17:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Enni fog, csak hagyd egy kicsit békén. Ő egy zsákmányállat, vagyis mindentől fél, amit nem ismer. Új neki a hely, nem ismer téged, minden ijesztő, és nem mer előjönni. Ha nincs a közelben potenciális veszélyforrás számára (vagyis te), akkor elő fog jönni felfedezni a helyét, és enni, inni is fog. Pár nap alatt megszokja a helyét utána már veled is nyugodtabban fog viselkedni.


Ha nagyon aggódsz, hogy akkor sem eszik, amikor nem vagy ott, akkor indíts el egy videóhívást, és rakd oda az egyik telefont a ketrec mellé, hogy lásd őt vagy valami. De a malacoknak az első pár napban szokásuk titokban enni, főleg hogy a leírásod alapján egyedül is van. A tengerimalacok az emberhez hasonlóan párban, csapatban bátrabbak.

2022. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekiállt enni.

Nem vettem észre, hogy a széna fogy, mert azt hittem, hogy a táp vagy az alma jobban érdekelné, amik nem fogytak.

Most viszont már az almát is megcsapolta, meg hallottam 2* is inni, kocogott a foga rajta, meg fogyott a víz.

Meg minden órában máshol volt, pisilt is, szóval valami megindult már benne, csak attól féltem, hogy a félelemtől képes lesz napokig nem enni.

Most már biztosan minden rendben lesz 😊🥰

2022. jún. 23. 03:31
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy lesz társa, csak kivárom, hogy meglegyen a 6 hós korkülönbség, ami az ajánlott.

4 hós most amúgy.

2022. jún. 23. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!