Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek tudnék így gondosk...

Szerintetek tudnék így gondoskodni 2 patkányról?

Figyelt kérdés

Suliba járok, szóval kb 7től 2ig nem vagyok itthon, utána játszok a pateszokkal, foglalkozok velük, aztán tanulok, addig is kint lehetnek, ez majd attól függ hogy nem futnak e el, vagy valami, aztán ha tanultam megint foglalkozhatok velük :)

Így nem jó, vagy így is ki lehet velük alakítani egy jó kapcsolatot? Esetleg így nem lesznek annyira bizalmasak felém?

Illetve mennyi idő míg hozzád szokik, magától is rámászik a kezedre, megszeret, stb?

Köszi a válaszokat!

Mielőtt írnátok, nem állatkereskedésből fogjuk őket venni, és kettőt tartunk, mert társas állat! :)



2022. júl. 5. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán, más patkánytartók sem otthonülő munkanélküliek, ők is eljárnak suliba/dolgozni.
2022. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell velük olyan sokat foglalkozni mint egy kutyával, macskával az az idő bőven elég.
2022. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :))
2022. júl. 5. 17:38
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha esetleg szükségetek lenne még többre,itt nálunk rengeteg van,csak meg kell őket fogni,és ingyen viheted is.
2022. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dicséretes, hogy iskolás létedre ilyen felelősen szeretnél állatot tartani.

Szerintem ez az idő mennyiség megfelelő lesz nekik.

2022. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként a patkánnyal pont hogy bőven kell annyit foglalkozni mint egy kutyával vagy macskával. De rendben lesz, ha tényleg foglalkozol velük délután, és nem unod meg őket pár hónap alatt.
2022. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5ös, hát szerintem úgy a jó, ha átgondolja az ember hogy tud e vele eleget foglalkozni, gondozni

És bevallom kicsit bizonytalan vagyok, csak nem tudom miért, talán hogy nem tudnék eleget foglalkozni vele, pedig lenne is időm

#6os, nem unom meg, ha megunnám nem tartanék majd, azt szeretném hogy nekik jó legyen :)

És köszi a normális válaszokat ismét mindenkinek!

De jöhetnek még.

2022. júl. 5. 18:18
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
7.:Szívesen! :)
2022. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy friss cikk. Szerintem van benne hasznos információ. Plusz az alján egy patis weboldalra visz a Patkanyvarazs szó.

[link]

2022. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. júl. 6. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!