Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek tudnék így gondosk...

Szerintetek tudnék így gondoskodni 2 patkányról?

Figyelt kérdés

Suliba járok, szóval kb 7től 2ig nem vagyok itthon, utána játszok a pateszokkal, foglalkozok velük, aztán tanulok, addig is kint lehetnek, ez majd attól függ hogy nem futnak e el, vagy valami, aztán ha tanultam megint foglalkozhatok velük :)

Így nem jó, vagy így is ki lehet velük alakítani egy jó kapcsolatot? Esetleg így nem lesznek annyira bizalmasak felém?

Illetve mennyi idő míg hozzád szokik, magától is rámászik a kezedre, megszeret, stb?

Köszi a válaszokat!

Mielőtt írnátok, nem állatkereskedésből fogjuk őket venni, és kettőt tartunk, mert társas állat! :)



2022. júl. 5. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez bőven elég idő neki, a legtöbb patkánygazdi is iskola/munka mellett fogllakozik velük. A kézhez szoktatás meg patkányfüggő, van amelyik bátrabb, van amelyik félősebb, illetve az előélete is fontos. Fogadtam örökbe olyan felnőtt patkányt akivel nem nagyon volt foglalkozva és nagyon bizalmatlan is volt, ő sosem lett kezes, de kaptam olyan kölyköket akikkel születésük óta foglalkoztak, kézben voltak, ők gyakorlatilag teljesen kezesek voltak, csak az első pár napban voltak kicsit félősek ott is az új környezet miatt.
2022. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ utolsó!

Én kiskorától szeretném mind a 2őt örökbefogadni, így talán jobban megszok engem, vagy nem is tudom hogy mondjam :)) lehet hogy szorosabb kapcsolatot tudok vele kialakítani majd, mintha most egy felnőtt pateszt fogadnák örökbe/ vennék

2022. júl. 8. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!