Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam le a nyulam...

Hogy szoktassam le a nyulam hogy folyton nyalogasson?

Figyelt kérdés

Nem azzal van a bajom mert szeretem imádom meg folyton nyalogat de pár napja rászokott hogy folyton követ és bárhová megyek a lábamat tűzte ki célnak és ha megállok egy pillanatra akkor elkezdi nyalogatni, vagy ha zokniban vagyok akkor beleharap párszor :| Ezzel nem is lenne gondom ha nem lennék annyira csikis a lábamon hogy ha elkezd nyalogatni akkor ugrom egyet meg szívbajt kapok x'D És nem egyszer fordult elő hogy hirtelen megnyalta a lábam és mikor elkaptam a lábam akkor megrúgtam a fejét. Ezeket szeretném elkerülni mert én nem tudok ez ellen mit csinálni ha egyszerűen csikis vagyok.

Le lehetne szoktatni valahogy erről?

17/L


2010. szept. 21. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Milyen nemű ? Ilyet akkor szoktak csinálni, (főleg a bak nyulak), ha ivaréretté váltak és udvarolnak. Ilyen esetben a megoldás az ivartalanítás.
2010. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%

Jujj...De aranyos!

Add nekem és akkor nm fog téged nyalogatni. :P

Am fogalmam sincs.

2010. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is csinálja, sőt kapargatja is a zoknim, és nem olyan régen éppen guggoltam ő meg fenéken harapott:-) erről szerintem nem tudod leszoktatni, (itt szerintem a nyalósó sem segít). Volt már, hogy én is megrúgtam véletlenül jó párszor szegényt, de amikor hozom neki a kaját, mindig a lábam alá megy. szerencsére, stramm kis állat, így meg se kottyan neki. Csak szeretetből csinálja:-)
2010. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aham értem...örülök hogy szeret de nem úgy akarom viszonozni hogy véletlen megütöm x'D

Egyébként sajnos nem tudom mennyi idős de nincs 1 éves. És nőstény

2010. szept. 21. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Rúgd fejbe jó erősen aztán többet nem nyaldos meg harapdál!
2010. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Jajj de kis édes lehet!! :D
2010. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!