Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki nem temeti el a halott hörcsögöt, hanem kidobja a szemétbe? Szerette, gondozta, de úgy van vele, hogy ez már nem számít, hiszen neki már mindegy. Nem akar bajlódni azzal, hogy elviszi valahová (belvárosi) és eltemeti.

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 14:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
98%
6ossal, nyolcassal egyetértek. Érdemel annyit kicsi állatka hogy tisztességesen el legyen temetve!
2022. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
23%
Becsomagoltam egy újságpapírba és úgy dobtam ki...Kivéve azt amelyik megszökött,kisétált az erkélyre és leesett a hatodikról-Őt illendően elhelyeztem egy bokor alatt,hátha egy macska vagy menyét értékeli.Ha egy halam elpusztul,elásom valamelyik cserepes növény földjébe-nem tiszteletből,hanem hogy táplálja a növényt...
2022. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
83%

#12, illendően elhelyeztem egy bokor alatt,hátha egy macska vagy menyét értékeli


Most voltam a macskámmal az állatorvosnál. Valószínűleg ő is egy, a bokor alá kitett állati tetembe zabált bele. Köszönjük szépen.

2022. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
97%
Pedig nyugodtan áshatna egy kicsi hörcsognek nem kell nagy lyuk akár egy ültető kanállal és beletenné nem olyan nagy meló.
2022. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
83%

13# technikailag ki sem engedhetnéd a macskád, mivel köteles vagy birtokon belül tartani. 😀 De mindegy is, jobbulást neki.

Én el szoktam ásni az elpusztult állatainkat, parkos részen lakunk - még kis sírjuk is van, mindegyiknek.

2022. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
77%

#15, ne magyarázd a f*szságot. Neked se kéne olyan környezetben tartani a

saját hörcsögödet, hogy "véletlenül" leessék a hatodikról. Vagy te nem vagy köteles birtokon belül tartani őt? :-D

2022. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
41%
-13- Minden ragadozó eszik dögöt,ez a szerepük.Több dolgot is tehetsz:lázadhatsz ellene,nem tartasz ragadozót,nem engeded ki...
2022. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
84%
#16 legalább annyi eszed lenne, hogy nézed, kinek mit írsz, a 15-ös nem azonos a 12-essel.
2022. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Metionin ***** válasza:
98%
Tiszteletlenségnek tartom (most eltekintve attól, hogy veszélyes és tilos is). Nálunk szokás eltemetni az állatokat, bármekkora is legyen, nem elásni, hanem eltemetni, tehát koporsót, temetést és sírhelyet kap az aranyhaltól kezdve a kutyáig minden házikedvenc. A madárpókjaim is ugyanúgy el lettek temetve, mint a kutyám. Egy hörcsög esetében nem is nagy munka ásni neki egy kis sírt bárhol egy parkos, füves vagy erdős részen ha kert nincs.
2022. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
84%
Megjegyzem-nem mintha mentegetni akarnám magam-de az a hörcsögöm amelyik leugrott,úgy találtam,este,egy lakótelepen.Megszökött valahonnan,nagyon szelíd volt barátságos,de egy szabaduló művész-fél évig volt nálam mikor újra megszökött.A hörcsögök ilyenek,a vérükben van a szökési vágy.
2022. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!